| just27smile a întrebat:

Bunaaaa! Am o intrebare...Nu de mult mi-am facut un cont pe groupon, un site cu oferte si reduceri ...si acum as vrea sa imi inchid contul. va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| anavic a răspuns:

Pentru cei care aveti conturi sau v-ati abonat la Groupon, puteti trimite un email la aceasta adresa: suport@groupon.ro specificand ca, doriti sa va stergeti sau inchideti contul de pe site-ul lor si veti primi raspuns printr-un email de la ei. La mine a functionat. Astept sa aud ca s-a rezolvat si la voi.

2 răspunsuri:
| daniel_8163 a răspuns:

Daca aflii sa imi spui si mie,ca nici eu nu mai scap de ei, m-au bombardat cu e-mail, cate 10 pe zi, am incercat in toate felurile sa scap de ei si nu am reusit.Multa bafta.

| anavic a răspuns:

Din pacate si eu ma confrunt cu o asemenea problema. Sper sa-i dau de cap. Daca gasesc cum se face te anunt. happy