| FaraIdeiDeNume a întrebat:

Funda! Ma plictisesc foarte tare si nu am ce sa fac sad... Ce pot sa fac? Nu-mi place sa dansez, sa scriu povesti sau cantece sau mai stiu eu ce... [Nu pot sa ascult muzica sau orice are sonor(filme), nu pot sa vorbesc, nu pot sa chem pe la mine pe nimeni, nu pot sa ies afara, nimeni nu e online, nu pot sa dorm acum, si nici sa citesc nu vreau sau ceva teme sau exercitii laughing][Eu nimica nu pot laughing ] Stiu ca am mai pus o intrebare asemanatoare in trecut, dar acum am ramas din nou fara idei sad.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cate nu poti face e normal sa te plictisesti big grin

Răspuns utilizator avertizat
| mady04 a răspuns:

Da-mi id-ul si vorbim sunt in aceesi situatie ca tine, dar in locul tau cand chiar nu am ce sa fac ma asez in pat si ma gandesc la chestii frumoase de fapt care imi plac mie:p si adorm intr-un sfarsit. Trimite un sms cuiva si vezi daca iti raspunde. eu mai fac astalaughing

| Desire01 a răspuns:

Bună. Fa ceva creativ.

| FaraIdeiDeNume explică (pentru Desire01):

Mmm... ceva mai indetaliat, imi poti oferi? happy