| anonim_4396 a întrebat:

Ma plictisesc groaznic.In fiecare zi fac acelasi lucru...scoala, teme, net, si dorm. M-am gandit la un sport:-\ Dar nu stiu cethinking

Dati-mi si mie o idee...am 15 ani poate e cam tarziu, dar eu totusi vreau sa incerc!

Multumesc pentru idei. funda promitwinking

Răspuns Câştigător
| Muflă a răspuns:

Păiii gândeşte-te ce-ţi place. De exemplu mie-mi place să stau în apă, deci dac-ar fi să fac ceva aş face înot. Da' mi-e lene.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Niciodată nu este târziu să te apuci de sport, voință să fie!
Ce sport îți place cel mai mult? Dar dansul? Și el este un sport, "mănâncă" calorii!
Pa, pa.

| Șușșș a răspuns:

Eu practic breakdance si street dance.In fiecare weekend merg la cursuri.Eu zic ca ar fi ok pantru tine cat timp iti place muzica si stiulul de dans...

| KyokushinMyLife a răspuns:

Eu practic arte martiale :p Kyokushin[bine sunt multe stiluri:karate-do,shotokan, taekwondo, aikido.multe tare], cauta despre el pe google, dar depinde, ce iti place. stii partea rea este ca eu practic un sport, dar imi aglomereaza rauu timpul.si aproape numai am timp nici sa mananc. Ma bucur daca te.am ajutat; x pha-pha; x