| W3R4 a întrebat:

Când eşti trist, ce faci faci ca să te înveseleşti?

41 răspunsuri:
| ufromupps a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc cu prietenii apropriati. Ma ajuta happy

| Alinutza200 a răspuns:

Eu una sinera sa fiu ma vad cu preteni ca sa imi ridice moralul ei stiu mereu ce sa faca atunci cand sunt trista! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmineata cand ma scol
Bau o tuica de control
Iarasi seara la culcare
Beau una de conslare

| Ashadow a răspuns:

Nimic.Sunt prea prost ca sa ma fixez pe un singur lucru mai mult timp, probabil o sa uit ca sunt trist.(chiar daca se intampla rar)

| suităr a răspuns:

Nebunii și idioțenii.

| Weedier a răspuns:

Ce vreau.

| Neverwas a răspuns:

Plang.
Plansul ma ajuta.

| Knife00 a răspuns:

Nimic. Stau singur in camera..sau altundeva, oricum, singur. Si ma uit pe pereti, pe geam, daca sunt in parc, ma uit la copaci, oameni. Nu fac nimic ca sa ma inveseleasca. Imi trece incet-incet daca sunt singur 30 de min-1h.

| Jakoban a răspuns:

Sortez nisipul

| єχcєєℓ a răspuns:

E de ajuns să ascult puțină muzică sau să vorbesc cu persoanele importante din viața mea.Ei bine și cu tine Veru
smug
dar deja ești printre persoanele importante
puppy dog eyes

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Beau.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Plâng, mă holbez la orice (pereți, copaci, oameni - idem cu Knife00) și ascult melodiile mele preferate. Rock.

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Afirmatie pentru cineva
Lustruit-ar chelia!

| Naяutσ a răspuns:

Ma tai ˇ△ˇ

| Naяutσ a răspuns (pentru DomnişoaraClannad):

Ce bei, suc de capsune?batting eyelashes

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Ţuica-i preferata mea laughing

| zurick a răspuns:

Ma dezbrac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fack ce-mi place si imi place ce fack.

Răspuns utilizator avertizat
| PandaBear0 a răspuns:

Mananc bambus. Beau, beau, beau ..si chiar daca nu ma imbat, macar, ma pot preface beat si sa rad din orice ca un prost. Imi place despre mine. laughing.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ascult muzica de aia mai vesela. Cand sunt trist, nu agravez situatia cu muzica de aia despre ura si chestii. Mai bine ascult un rap cu mistouri sau ceva rock romanesc si gata! laughing

| Dippa a răspuns:

Ascult muzică, ies să mă plimb pe afară, citesc o carte, mă uit la un film...chestii de genul ăsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O baie

| W3R4 explică (pentru єχcєєℓ):

Awww! ^3^

| W3R4 explică (pentru Naяutσ):

Da!? O.o

| W3R4 explică (pentru Shooty):

Deci,când eşti abătut, îl chemi pe cuţu la o cursă...defapt,e chiar ingenios, şi eu m-aş simţi mai extaziată, văzând un câine în spate un câine care încearcă să mă apuce de undeva...chestia e că la mine unul a reuşit. O.O

| MasterChyef a răspuns:

Pei ca am asa fac sa ma inveselesc:
Ascult muzica
Vorbesc cu prieteni
Ma joc pe pc
Intru pe youtube sa ma amuz.
Cam asa fac.

| BlahBlahBla a răspuns:

Ascult muzica

| Musique a răspuns:

Desenez.

Răspuns utilizator avertizat