| W3R4 a întrebat:

Când eşti trist, ce faci faci ca să te înveseleşti?

41 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Desenez.

| W3R4 explică (pentru Musique):

Bravo,asta am vrut sa aud.winking

| Musique a răspuns (pentru W3R4):

O punem de-o linie?batting eyelashes *nu mă lua-n serios*

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru Nerek):

O liniuță tot iese.

Răspuns utilizator avertizat
| Musique a răspuns (pentru Nerek):

Nu-i nevoie.Mă descurc. x3

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Ascult muzica de aia mai vesela. Cand sunt trist, nu agravez situatia cu muzica de aia despre ura si chestii. Mai bine ascult un rap cu mistouri sau ceva rock romanesc si gata! laughing

| zurick a răspuns:

Ma dezbrac

| єχcєєℓ a răspuns:

E de ajuns să ascult puțină muzică sau să vorbesc cu persoanele importante din viața mea.Ei bine și cu tine Veru
smug
dar deja ești printre persoanele importante
puppy dog eyes

| Ashadow a răspuns:

Nimic.Sunt prea prost ca sa ma fixez pe un singur lucru mai mult timp, probabil o sa uit ca sunt trist.(chiar daca se intampla rar)

| suităr a răspuns:

Nebunii și idioțenii.

| LordBolton a răspuns:

Arunc cu grenade in vecini.

| Neverwas a răspuns:

Plang.
Plansul ma ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dmineata cand ma scol
Bau o tuica de control
Iarasi seara la culcare
Beau una de conslare

| zurick a răspuns (pentru anonim_4396):

Afirmatie pentru cineva
Lustruit-ar chelia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fack ce-mi place si imi place ce fack.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O baie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îi fac pe alţii să fie trişti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic. Pe mine nu mă poate înveseli nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Ţuica-i preferata mea laughing

| Weedier a răspuns:

Ce vreau.

| Jakoban a răspuns:

Sortez nisipul

| MasterChyef a răspuns:

Pei ca am asa fac sa ma inveselesc:
Ascult muzica
Vorbesc cu prieteni
Ma joc pe pc
Intru pe youtube sa ma amuz.
Cam asa fac.

| Dippa a răspuns:

Ascult muzică, ies să mă plimb pe afară, citesc o carte, mă uit la un film...chestii de genul ăsta.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Intru pe categoria Dragoste si Sex. Ma crucesc. Realizez ce frumos e afara.

| ufromupps a răspuns:

Ascult muzica, vorbesc cu prietenii apropriati. Ma ajuta happy

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Plâng, mă holbez la orice (pereți, copaci, oameni - idem cu Knife00) și ascult melodiile mele preferate. Rock.

| Knife00 a răspuns:

Nimic. Stau singur in camera..sau altundeva, oricum, singur. Si ma uit pe pereti, pe geam, daca sunt in parc, ma uit la copaci, oameni. Nu fac nimic ca sa ma inveseleasca. Imi trece incet-incet daca sunt singur 30 de min-1h.

| HelenEvans a răspuns:

Mă uit pe youtube la ce au mai postat unii, mă uit la poze, ascult muzică, vorbesc cu cineva amuzant, desenez sau citesc.
Că de plâns plâng şi eu, dar asta nu mă înveseleşte.

| Alinutza200 a răspuns:

Eu una sinera sa fiu ma vad cu preteni ca sa imi ridice moralul ei stiu mereu ce sa faca atunci cand sunt trista! big grin

| BlahBlahBla a răspuns:

Ascult muzica

| PandaBear0 a răspuns:

Mananc bambus. Beau, beau, beau ..si chiar daca nu ma imbat, macar, ma pot preface beat si sa rad din orice ca un prost. Imi place despre mine. laughing.