| Vernusio a întrebat:

Ce sa faci atunci cand esti foarte TRIST?

7 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

De obicei ma izolez intr-un joc sau muzica. Imi trece dupa ceva timp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un motiv atunci trebuie sa te gandesti la altceva. Daca esti trist fara motiv poate fi lipsa de activitate si orice actiune ajuta.

| Madesz a răspuns:

Plângi

| TheLifeIsGood a răspuns:

Ma inchid in camera mea si fac ceea ce imi place. De exemplu, citesc o carte interesanta, ma uit la serialul preferat, ascult muzica. Fa ceea ce iti place, si te vei simti mai bine!

| PIPER23 a răspuns:

Muzica foarte buna ajuta.

Sau ceva mai neobisnuit, vizioneaza un film trist, astfel vei vedea ca sunt cazuri si mai triste decat ale tale, lucru motivant.

| Superior a răspuns (pentru PIPER23):

Pe mine filmele triste ma fac sa cauzez tristete.

| AndreiGavril888 a răspuns:

Uita-te la compilati amuzante, pentru mine merge.