| Lexy_8521 a întrebat:

Care a fost cea mai amuzanta provocare care ati primit`o(jocul adevar sau provocare)? Ideei de provocari.

Răspuns Câştigător
| Laurici :x a răspuns:

Sa sarut pe cineva pe gura blushing sau sa ma dezbrac de sutien [la provocarea asta am scos sutienul pe sub tricou laughing] blushing sa spun culoarea de la lenjeria intima blushing sa-i dau numarul de telefon cuiva care nu-l avea blushing sa pup o fata pe gura blushing cam astea sunt cele mai penibile laughingblushing

4 răspunsuri:
| D33a98 a răspuns:

Pai eram la scoala cu colegii, era in timpul pauzei.

Pai.

Sa latru 10 min ca un caine in continu

Sa sarut primul baiat care intra in clasa la mine

Sa scot 20 de morcovi in fata clasei

Sa'i zic profei de biologie ca'i grasa

Sa merg pe terenul de fotbal si sa zic ca sunt lesbi ( vai a fost cea ma penibila)

Sa' i zic celei mai bune prietene ca'i c***a ( saraca mea prietena)

Cam atat, dar lasa ca ma razbun eu pe ei pentru provocarile aste

| D33a98 a răspuns:

Pai eram la scoala cu colegii, era in timpul pauzei.

Pai.

Sa latru 10 min ca un caine in continu

Sa sarut primul baiat care intra in clasa la mine

Sa scot 20 de morcovi in fata clasei

Sa'i zic profei de biologie ca'i grasa

Sa merg pe terenul de fotbal si sa zic ca sunt lesbi ( vai a fost cea ma penibila)

Sa' i zic celei mai bune prietene ca'i c***a ( saraca mea prietena)

Cam atat, dar lasa ca ma razbun eu pe ei pentru provocarile astea

| Ea_7898 a răspuns:

Sa fac "striptis", sa sarut un baiat pe gura(fiind de fata si prietenul meublushing), sa sarut o fata pe gura, sa ies afara si sa strig: te iubesc x, sa fac cartofi prajiti, sa las un baiat sa ma muste de gat, sa prezint vremealaughing, sa ma sarut 5 minute cu prietenu', sa ies p strada si sa ii spun unui baiat ca e bunoc, si muuulte altelelaughing

| justme08 a răspuns:

Sa ma sarut cu un baiat, sa fac stripteas, sa imi torn apa in cap, sa merg pe strada strigand teiubesc de fiecare data cand trcea o fata, sa ma sarut 10 minute cu prietenu meu, sa ling o soseta, sa las un baiat sa ma muste de picior, sa las pe cineva sa imi traga un pumn in rana, sa ma sarut cu o fata si multe alte provocari perversebig grin