| LanaDelRayFan a întrebat:

Care a fost cea mai tare pacaleala pe care ati facut-o de 1 aprilie?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Pai unde stau eu este un lac mare si nu prea adancel.Asa ca am mers la plaja cu familia. Dupa ce neam distrat framiu o adormit[ si are 18 ani] asa ca i-am luat salteaua si l-am lasat sa pluteasca pe lac... Ce moaca o avut cand so trezitlaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floor P. S.: so trezit fiindca o cazut in apa!

1 răspuns:
| GoldCobra a răspuns:

De 1 aprilie am avut rubeola, 1 aprilie a fost prima zi de rubeola foarte naspa...