| mariaalessandra a întrebat:

Care a fost primul utilizator din t p u? tineti daca vreti seama de categorie.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mama.

| Furculingură a răspuns:

* logic mode on *

http://www.tpu.ro/utilizator/tpu

* T/A mode on *

Nu cred că a ieşit vreun utilizator din TPU.

| єχcєєℓ a răspuns:

Traian Băsescu a cerut un sfat dacă să scadă sau să mărească pensiile.

| zurick a răspuns (pentru єχcєєℓ):

De cand te intereseaza pe tine un...

| suităr a răspuns:

Polaris? thinking

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Şi eu vreau să aflu happy

| Fridăm a răspuns:

Bunica. Îţi dai seama cât îi de vechi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa incerc sa ma abtin, de data asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost primul utilizator pe site-ul ăsta. Dar fiindcă nu avea niciun alt membru am fost nevoit să-l părăsesc o perioadă. Apoi, când am revenit, avea 200 de mii de membri. Aşa ceva...

| Bia001 a răspuns:

Oare?! http://www.tpu.ro/utilizator/tpu, acesta a fost primul utillizator TPU draga copila * si nu este,, t p u " ci,, TPU" *

| Weedier a răspuns:

Probabilitatea calculată în minute este mai putin densă decât cea calculată în secunde, aşadar e greu să îţi răspund la întrebare.

| VeveritaBestiala a răspuns:

Buna intrebare.