| Roliii a întrebat:

Serus! Voi cum v-ati organizat majoratul sau cum vreti sa il tineti?

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

La mine a fost intr-un local cochet cu ambianta intima si vreo 30 de prieteni. happy

5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Imi amintesc majoratul.
Cum ziua mea este primavara am luat gasca+ bucate si am fost la iarba verde.

| Sociopat a răspuns:

Am iesit cu doi buni prieteni la o bere si apoi ne-am plimbat in parc pe placi.

| aimspeşăl a răspuns:

O petrecere de vis sau thinking o zi in pijamale + seriale laughing

| Roliii explică (pentru aimspeşăl):

Te-ai gandit mult?laughing

| TiniS a răspuns:

Hm ...Pai cred ca l-as tine intr-un club cu multi prieteni big grin