| MaliciousDeath a întrebat:

Care ar fi cele mai ineficiente/inutile superputeri?

15 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Sa poti topi inghetate...

| Liviu a răspuns:

Sa ai mainile mici, limba mare, si o mancarime de C*R suparatoare, ai face o actiune eroica sa te scarpini singur?

| єχcєєℓ a răspuns:

Mână prăjitor de pâine
Cap de dovleac
Limbă ascuțită
Salivă radioacivă
Corp de jeleu
Fund bulă
Mână radio-manele tv
etcetera.

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Să ai degetele ca spaghetele.
Nu înţeleg de ce Joe Jhonas vrea această super putere worried

| Fridăm a răspuns:

Sh*t-hand-detector (if you aren't a fly)
.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

I noticed that you always speak in english.You ever thought....many people do not understand you?

| Fridăm a răspuns (pentru єχcєєℓ):

E o chestie involuntarălaughing. De multe ori nici nu'mi dau seama că folosesc engleza. Thanks for notice, I'll be more careful in the future.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

Te înțeleglaughingEngleza e limba viitorului.Cum să n-o folosești? Cine nu mai spune în ziua de azi "Ok" sau "please"

| ღHinataღ a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Yes,you are right, but future inseamna peste 200 de ani, cand rusia va fi data jos?

| LordBolton a răspuns:

Ochii cu raze x, poate trece o baa pin fata tahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu ai niciuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frecarea mentei.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Zgariatul urechilor cu muzica. (asta i se aplica manelistilor, Fuego, Justin Biber. etc...)

| ღmrsღCєsarionღ a răspuns:

Zborul
Sa poti 'vraji' cu ochii
Ca la vampiriwinking

| MaryWhiteRose a răspuns (pentru ღmrsღCєsarionღ):

Hai ma ca astea nu sunt asa inutile, cel putin zborul(nu mai platesti biletele de avion) ca nu prea stiu la ce te referi cu:"sa poti vraji cu ochii"
Cred ca exemplele lui єχcєєℓ sunt cele mai potrivite thinking