| DrugFree a întrebat:

Care ar fi fratele/sora perfecta pentru voi? ( nu uitati, T/A )

9 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Frate dar cine a zis ca vreau frate? Poa` sa fie perfect, atat timp cat exista nu e in regula cool

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Justin Bieber.L-as trimite la cersit in gara sa aduca bani in casa.

| DrugFree explică:

Pai, fratele perfect : sa nu ma deranjeze, sa nu se uite la TV, sa ma lase sa ma uit la filme de groaza/comedie/trialier/etc., sa stea nu mai in camera lui, sa nu ma priveasca in ochi, sa nu manance, si cand ma enerveaza, sa il iau si sa-l bag in pivnita, apoi sa trag in el cu un pistol, sa ma lase sa ma uit la fotball, sa ma uit la box. Si cel mai tare imi doresc sa ma lase sa ma uit la CN ( Cartoon Netwoork ) in pace.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Pai tinand cont ca am un frate mai mare :
-sa nu ma ia la bataie cand nu-i dau telecomanda ( ca tot eu castig deci... )
-sa invete sa bata la usa
-sa nu se mai uite mereu daca imi fac temele sau nu si apoi sa ma parasca mamei
-sa nu mai vina la 2 noaptea si sa imi ia telu
-sa nu-si mai lase tricourile in camera mea

Si tinand cont ca am si o sora mai mica :
-sa se avapore in momentu asta

| Vulvatron a răspuns:

Cea pe care o am acum

| n3xt a răspuns:

Să fie constipat forever.

| LLO a răspuns:

Să fie mută surdă oarbă. Cea mai perfectă.

| Alysée a răspuns:

Sa fie in genu surorilor lui jonny test doar mai usor de convins.
Dar eu mereu mi-am dorit o sora sau un frate.

| Izzﻵ a răspuns:

Pai sunt paraschiva si Pishta laughing