| RobYnReloaded a întrebat:

Care au fost cele mai jenante momente din viata ta?

Răspuns Câştigător
| Ţepeşu a răspuns:

Pai... Cand eram intr-un bar si imi venea sa ma bes... Muzica era data puternic acolo, asa ca m-am gandit sa alternez vanturile cu bassurile melodiei. Dupa ce am terminat, toti se uitau la mine ca la un extraterestru. Nu stiam de ce pana cand am realizat ca eu ascultasem muzica de pe mp3.

True story.

24 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

De ce mi le-aș aminti, dacă au fost jenante?

| Kazimir a răspuns:

Când m-am căcat pe mine de 2 ori... pe stradă.

| RobYnReloaded explică (pentru Kazimir):

rolling on the floor
Epic!
Sa fi fost si vara.straight face
Sa te intrebe unu' pe strada: ce-au patit pantalonii tai?
rolling on the floor

| Kazimir a răspuns (pentru RobYnReloaded):

I-aș fi răspuns: nimic... nu au avut hartie igienică la școală. Eu când mă cac folosesc juma de rolă cool

| RobYnReloaded explică (pentru Kazimir):

laughing
Like A Bo$$! tongue

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc ca esti un Bo$$!

| GusWaters a răspuns (pentru Kazimir):

Eu folosesc si doua uneori; da' dupa, poti sa si mananci de pe cur, ase-i de curat.Ciudate sinonime pentru curat mai am...

| aKylie a răspuns (pentru Kazimir):

Morrolling on the floor

| Musique a răspuns:

M-am stresat pana acum sa le uit duda, si tu ma pui sa le povestesc?

| Flav a răspuns:

Da ma bine, iti zic! Anul trecut, faceam pe mine, dar nu sushu, ci treaba aia mai mare, si am facut o statie in papusoi! Na! Esti multumit, Robyn Hood?

| AlinaaAli a răspuns:

M-ai facut iar sa rosesc amintindu-mi cum am cazut in tramvai cand ma grabeam la facultate la un examenlaughing
nu reuseam sa ajung sa intru repede ca sa nu plece si cand in sfarsit urcam scarile in tramvai m-am impiedicat si m-am dus pe burta, si se mai trezeste si un nemernic de batran sa zica"incet domnisoara, incet"
ce penibil x_x
iti dai seama ce chef de examen am mai avut dupa laughing

| Holocaust a răspuns:

Am fost un copil cu mult prea multă imaginaţie, şi am încercat să văd până unde mă va duce.
N-a fost jenant pentru mine, a fost pentru cei din jur. încă mă gândesc la faptul că mai aveam puţin şi provocam infarct cuiva...Not cool dude.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Ţin să-ţi mulţumesc că întrebarea ta mi-a adus aminte de momente foarte triste din viaţa mea.
Mulţumesc!

| GodInLol a răspuns:

1.cele mai jenante-prima zi in clasele gimnaziale eram singura imbracata in uniforma a fost penibil, niaam))
2. cele pierdute-pe TPU

| TheDubstepMan a răspuns:

Cel mai jenant moment din viaţă a fost când am citit întrebarea asta.

| cosminpanait6 a răspuns:

Cand eram crud la metin, si cand tu ai dat funda altcuiva!

| GusWaters a răspuns:

Nasterea.

| JohnFKen a răspuns:

Nu cred ca pot sa-l intrec pe Tepesu dar voi incerca. Odata cand eram la scoala imi venea sa ma cac si toate baile erau ocupate.Asa ca m-am dus in debaraua ingrijitorului si m-am **** intr-o punga de hartie.M-am dus in baie si am pus punga acolo.De la o cabina de WC a iesit unu care vazuse ca am pus punga acolo si mi-a zis ca mi-am uitat pranzul.Eu am zis nu-l mai vroiam si l-am rugat sa-l arunce la cos.Dar cand l-a aruncat s-a spart punga.Nu spun ca s-a imprastiat in tot cosul dar i-a sarit si baiatului aluia pe fata.

| Ţepeşu a răspuns (pentru JohnFKen):

Da, dar la tine a aflat o persoana, si ii puteai da cu vrajeala si nu se intampla nimic, la mine intregul bar ceva de genu: Rick roll'd live... la un concert. Nu intreba

| JohnFKen a răspuns:

Da stiu, din toate momentele pe care le-au scris utilizatorii TPU al lui Tepesu mi s-a parut cel mai jenant si [fara suparare Tepesu dar chiar este un moment amuzant rau] cella care am ras vreunsfert de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate sa ramana secret happy?

| RobYnReloaded explică (pentru anonim_4396):

Pai...nu cred ca te cunosc cei de pe TPU si de adevarat... happy
Adica... daca tu nu ai incredere in noi puppy dog eyes
Poate ramane secret big grin >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una nu avea închisă uşa de la baie. ( La şcoală ), eu am crezut că nu-i nimeni.
Când am intrat pe uşă, balena albastră de 20.002.627 kile. Şi cred că făcea treaba mare---. Serios dudă, puţea.

Am început să ţip.Am fugit... Şi am uitat uşa deschisăăă...

| IBeliveICanFly3 a răspuns:

O data, la scoala, in timpul orei, m-am dus pana la baie.Dar de fapt eu am iesit afara, ca aveam niste bani si aveam chef de un suc.Si am stat afara aproapejuma de ora.Si cand m-am intors de afara, ceilalti credeau desigur ca eu am fost la toaleta, si au ras de mine zicand ca am diaree si tpate cacaturile astea fiindca eu am stat pe afara aproape juma de ora. laughing

| Paranormal12 a răspuns:

Cand facusem un pariu cu colegii, pe care l-am pierdut si a trebuit sa cand mama mea e florareasa.Dar momentul jenant a fost cand a intrat directorul si m-a prins candtand din toti plamanii acest cantec...