| Swwetly a întrebat:

Ce momente jenante vi s-au întâmplat? Am pățit și eu unul și m-am gândit la el o săptămână la cat de îngrozitor a fost. Nici nu pot sa-l povestesc.Va pun sa îmi spuneți momente jenante din a voastră viața, ca să nu mă mai simt așa rău.Dau funda

Răspuns Câştigător
| anamaria82726 a răspuns:

Stiu ca e naspa ca ai un moment jenant. Eu cand am ma gandesc la ele saptamani intregi. Stai calm..toti avem. Nu-ti pot spune fiindca e foarte jenantlaughingeu sunt genul de persoana care peste tot unde merge trebuie sa greseasca ceva si sa se faca de raslaughingasa ca stai calm. Tu te gandesti la acel monent mai mult decat o fac persoanele care l-au vazutwinking

1 răspuns:
| PrintesaGumitaa a răspuns:

Adica vrei sa razi de momentele noastre ca sa te simti tu mai bine?