| anonim_4396 a întrebat:

Care considerati ca este dupa parerea voastra cea mai buna voce femenina din Romania? Dar masculina? Dar cel mai,, tare,, rapper?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Greșiși categoria, maică.

| Trippy a răspuns (pentru Musique):

Nu gresisi nimic.Fica.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Categoria Muzică e mai sus!

| SamSon a răspuns:

Frate. Nu stiu exact care este cea mai tare voce, sunt foarte multe voci, chiar bune. Iar legat de,, cel mai bun rapper'', nu poti compara 2 mc's. Cei mai buni ar fi: Cedry2k, Sisu, Deliric1, Doc

Răspuns utilizator avertizat
| pualmea a răspuns:

Sase cai frumosi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voce feminină: Smiley.
Voce masculină: Loredana.
Cel mai tare şi mai tare rapper: Guess Who.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Voce feminina : Andra.

Voce masculina : Moga.

Rapper : Guess Who happy

asta e.

| Different69 a răspuns:

Antonia voce feminina
Alex Velea voce masculina
Tranda rapper

| Trippy a răspuns:

Parerea mea este ca cea mai buna voce femenina este Andra.
Masculina e Dan Bitman
Rapper Cheloo

| JessicaJ a răspuns:

V.f : Andra [da Antonia e mai frumoasa laughing ]
V.m : Batman laughing
Rapper: E Cheloo insa daca ar canta fara Ombladon&Freakadadisk probabil nu la's asculta straight face Toti 3 formeaza un intreg care ii face sa fie cei mai buni.

| AnonimCUidentitate a răspuns:

happy Cred cea mai buna voce feminina e Antonia sau Corina iar la partea masculina sunt de parere ca Connect-R e un bun cantaret... iar repper e Guess Who