| MueGuessWho a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare rapper din Romania?

Răspuns Câştigător
| Cuvântul1 a răspuns:

Pentru mine este Cheloo sau Parazitii si nu cred ca mai are rost sa explic de ce.

| MueGuessWho explică (pentru Cuvântul1):

Si eu sunt de aceeasi parere.

5 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Clar Cheloo...Peace!

| Gogu06 a răspuns:

Cedri2k - e un tip citit, trecut prin viata si nu degeaba. abordeaza subiecte actuale iar muzica lui are multe subintelesuri si sare din tipare.
Ce draq parazitii sunt niste dobitoci ce sa o dam atat de gard. Au niste melodii foarte amuzante, decat sa citesc bancuri mai bine ascult versurile lor si eu daca citesc cancan si ma uit putin la tv pot scoate melodii despre curve prosti tigani politicieni. N-au substanta de nici o culoare. Sunt doar seci si atat.

Răspuns utilizator avertizat
| Bombonik_Maryy_1995 a răspuns:

Pai...mie mi se pare ca Adrian Tutu e cel mai tare rapper.