| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra care este ce-l mai bun rapper Roman?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Deliric1, Doc, Cedry2k

8 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Nu le am cu rap-ul, ascult ce-mi mai recomandă lumea, adică Cedry2k, DOC, Deliric1 etc, ştii tu, toţi ăia, Nimeni Altu... ştiu prea puţine piese ca să-mi dau cu părerea.

| ThePoet a răspuns:

Nimeni Altu`.

| MarianWLF a răspuns:

Clar Spyke!

| AlcatrazOne a răspuns:

Dragonu Aka 47 dar si noul Dragonu e destul de tare!

| sylviu_8964 a răspuns:

Razvan krem laughing serios vorbesc

| anonim_4396 explică (pentru sylviu_8964):

Krem e bun. dar nu poti spune ca este ce-l mai bun rapper roman.

| DuzzyDrey a răspuns:

Nu e Un Singur rapper, depinde si de categorie sunt multi rapperi buni in partea lor iar eu formeaza Underground-ul romanesc, Cedry2k, Deliric1, Doc, Dragonu', Carbon, Pacha man, Nwanda, Vlad Dobrescu si multi altii care imi scapa
Preferatul meu este Cedry2k, iar cei mai buni dpa mine zic ca sunt Cedry2k Deliric1 si Vlad Dobrescu

| Ionut555 a răspuns:

Underman
Bitza
Cedry2k