| cribus a întrebat:

Care credeti ca e cel mai mare defect al vostru?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiu sa invat din greseli, cred ca toti imi sunt prieteni buni, dar ma conving k sunt f putini care merita sa-mi fie prieteni buni.nu as putea sa spun toate defectele mele, pentru ca nu pot sa ma inkrnez in candva sa ma vad p mine cum sunt...suntem oameni, cu totii avem defecte, dar sa nu exageram...

17 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

De multe ori sunt impulsiva, actionez in pripa, inainte sa gandesc si tind sa tratez lucrurile cu superficialitate.In general, imi place sa fie totul perfect, dar am momente in care sunt foarte comoda...

eileen
| eileen a răspuns:

Sunt prea orgolioasa, mandra, caut dreptatea cand nu se merita...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cred ca cel mai mare defect al meu este ca sunt foarte usor convinsa de cea ce imi sp anumite persoane.

lolita
| lolita a răspuns:

Sunt foarte incapatanata.

| Alexandrinaa a răspuns:

Nu e frumos sa intrebi asa ceva tongue e prea publictongue. Dar ma rog. Defect? Naivitatea... prea ma incred in oameni care uneori nu merita, prea ajut oameni care nici nu apreciaza, desi nu cer nimic in schimb, prea tolerez batjocura celor din jur, prea incerc sa inteleg prostia omeneasca... dar... in rest... sunt si putin egoistatongue ca-s singura la parinti si nah, ciocolata e doar a mea, si n-o impart cu nimeni tongue... (asta ca amuzament)

| mioara a răspuns:

Pun la suflet

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Prea egoista si regret mereu acest lucru, pentru ca nu m-am putut schimba

| andreutz a răspuns:

Nu e cel mai mare... dar asta imi place mie.incapatanarea laughing

| RamonaMn a răspuns:

Cel mai mare defect al meu ar fi ca ma incred in toate persoanele si pana la urma aproape toate imi tradeaza increderea sad

| N538961518 a răspuns:

Intrebarea pentru mine e ce defect nu-l am? laughing glumeam...pai ca defect...sunt prea pesimist, paranoic(fata de lumea exterioara) iar uneori tind sa ma cred superior in gandire fata de altii.

| LittleZyzy a răspuns:

Nu am suficienta vointa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am defecte, am doar lucruri care trebuie imbunatatite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreua totul sau numic.Indiferent pentru cat timp, dar ce e al meu, vreau sa fie, atunci, al meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Increderea. O acord tuturor... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesc prea mult, uneori cand nu trebuiebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

K zic totul in fata

| anonima_3803 a răspuns:

Sunt incapatanata si sunt prea sincera... zic tot in fatabig grinlaughing