| BeebeeFUtpu a întrebat:

Care credeti ca este cel mai mare defect al vostru ?

12 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Imposibilitatea de a privi o rana.Nu suport sangele si, in consecinta, nu pot ajuta, intr-un asemenea caz.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Prea analitic, cred thinking

| nobody_9468 a răspuns:

Guralaughing. E mult prea mare, asa imi spun baietiihee hee. Cand casc si nu pun mana la gura{ca deah.am doar 5 ani de acasalaughing} ise minuneaza la gura mealaughing.

Bafta.winking

| matchpoint a răspuns:

Timiditatea

| Roby67 a răspuns:

Am doua maini si numai o gura, cum sa fac sa mananc si sa beau? crying

| tania77 a răspuns:

Ca nu spun ceea ce gandesc, de multe ori pentru a evita conflicte las de la mine si ma macin in interior, si as dori sa fiu mai sociabila.

| stresu a răspuns:

Prea maniaca

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu prea gandesc inainte sa fac anumite lucruri big grin

| catthshshshs a răspuns:

Incapatanarea big grin

| JeRo a răspuns:

Cel mai mare defect al meu este urmatorul: imi doresc atat de mult ca prostia omeneasca sa nu mai existe incat a devenit o obsesie pentru mine.

| Kitty a răspuns:

Deci... sa gandim, sa gandim, sa gandim, cred ca ar fi faptul ca ma enervez foarte repede, sunt impulsiva uneori.

| hippiemuslim a răspuns:

Constientizarea ca nu sunt perfect.