| Loredana96 a întrebat:

Care credeti ca e cel mai mare defect al vostru?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Altora le pot parea defecte egoismul, faptul ca nu imi pasa de nimic, in afara de lucrurile care conteaza cu adevarat pentru mine, ca nu sunt sociabila, ca fac doar ce imi place (90%, fiindca nu este posibil chiar intotdeauna), ca nu ma intereseaza parerea celorlalti si ca sunt o fire distanta, introvertita si incapatanata (unii cica sunt insensibila, insa habar nu au si nici ca poate sa imi pese mai putin). Insa eu nu consider niciunul dintre acestea defect, ci parti din felul in care sunt eu. Mie imi place de mine asa cum sunt, fiindca asa vreau sa fiu, de fapt, iar asta nu o sa se schimbe doar fiindca unii cred ca nu este in regula. Atat timp cat pe mine ma caracterizeaza toate astea, ceilalti le pot consider, in continuare, defecte.

| missoriginal a răspuns:

Sensibilitateacrying
Urasc asta!
Uneori daca cineva urla la mine sau ceva de genul izbucnesc in plans sau daca i`au o nota mica iar ma pune plansul desi nu prea ma intereseaza.
Deci asta e defectul meu cel mai mare si faptul ca uneori sunt prea indiferenta si ma plictisesc prea repede. Kate13 are mare dreptate in legatura cu indiferenta...

| Speedmafia a răspuns:

Agneea(COSURILE DE PE FATA) cryingcrying
al TAU?

| Loredana96 explică (pentru Speedmafia):

Parul de pe mani crying (am mult pari pe mani)

| Laugh25 a răspuns:

Ca iubesc cand nu trebuiestraight face

| CraZyLiTlEmE a răspuns:

Sunt prea incapatanatatongue