| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Care e cea mai amuzanta faze ce i s-a intamplat unui profesor de-al tau?

19 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Proful de desen s-a luat la bătaie cu un tip la noi în oră.

| Nirvanaaa a răspuns:

Cea mai amuzanta faza a fost atunci cand am fost la Targul Educational(ploua cu galeata) si desi diriga avea cizme de cauciuc gen de gradinar a cazut intr-o balta..noroc ca apa era curata..nu prea se uita pe unde merge laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorul de mate din generala a iesit in pauza (era iarna) si se dadea pe gheata cu ceilalti colegi de scoala si la un moment dat a cazut joshee hee El are cam 66 de ani acum cred( asta s-a intamplat acum 4 ani )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-a prins cineva degetul la usa.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk explică:

Wow! Unchiule Dolan, ma bucur c-ai intrebat asta. Unei profesoare de-a mea, i s-a intamplat sa i se agate pantalonii de un cui de la catedra... Oh, ce vremuri sad

| CristinaSNC a răspuns:

Deci i s-a intamplat fostului director acum un an si ceva laughing) Eu asteptam autobuzul in staia de autobuz care este chiar in fata liceului. Si directorul alerga si voia sa intre in curte si ce sa vezi s-a imipedicat. laughing Si nu asta ar fi amuzant, amuzant a fost reactia lui de dupa, s-a uitat sa vada daca l-a vazut cine, asa cu o fata mirata ( erau alti profesori in curte ) si dupa si-a pus repede telefonul la ureche si se facea ca vorbeste cu cineva. Stiu ca in scris nu e asa de amuzant dar dacai ai fi vazut ai fi ras si tu laughing)

| DumnezeuTatal a răspuns:

S-a rupt scaunul si a cazut profa de bio in fund, culmea, ca si ea a ras.

| Pricked a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

rolling on the floor

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Pricked):

Hey Zombilici, imi place faza cu inghetata btw.

| Pricked a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Normaaal
Sa vezi capitolul in care isi pierde ochelarii tipul seme smug>

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Pricked):

Am citit deja capitolul ala, eu am viteza, nu ca tine. :v

| Pricked a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Aaaa
Lasa, ca dupa aceea iti dau unul mai lung decat Maiden rose. Muuult mai lung >:3

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Pricked):

Am de citit Padurea Spanzuratilor. sad

| DumnezeuTatal a răspuns (pentru Pricked):

Am terminat sad
Mai da-mi.

| Pricked a răspuns (pentru DumnezeuTatal):

Hidoku shinaide
a fost preferata mea pentru un timp :"3

| Unicornaş a răspuns:

I-am lipit creta de margina aia de la tabla la domnu' de franceza. rolling on the floor Apoi am asteptat toata ora sa ne tina un discurs ca daca nu ii spunem cine a facut-o... va afla el cumva. laughing)

| Alexa07Alexa a răspuns:

Acum 4 ani pe cand eram inca la liceu aveam un profesor de franceza foarte strict. Avea in jur la 35 de ani, dragut happy Sa intamplat sa ma ameninte ca nu ma trece la franceza daca nu vin la ora lui mai des.Asa ca m-am hotarat sai tai cauciucurile de la masina. Si asa am si facut. Avea ora la clasa mea cand cineva a venit si i-a zis ca i-au fost taiate cauciucurile.Eu m-am panicat pentru ca devenise extrem de nervos. A fost asa nervos incat nu a mai realizat ca era in clasa cu elevi in jurul lui si s-a apucat sa injure si sa zica ca nevastasa chiar sa tinut de cuvant si ia taiat cauciucurile pentru ca la prins cu amanta. Pentru noi a fost mai amuzant decat pentru el laughing dar macar am scapat nevatamata pe tema asta. Insa nu am scapat si de corijare laughing