| Lilbaby a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta? laughing si la ce materie... (din anul asta scolar)

90 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Buna.

Pai anul asta a fost 6 la un test, la informatica.

Pa, pa.

| Deea a răspuns:

Din cls a 7-a big grin 4 la desen

| traficanta a răspuns:

Un 7 la fizica ~x( damn.

| Byencutzz a răspuns:

3 din doua note

| Simona a răspuns:

Of doamne...am un 3 la chimie...crying

| AddaIulya a răspuns:

5, 50 la mate

| AddaIulya a răspuns:

5, 50 la mate la testul initial

| Anapoda a răspuns:

Un 6 la biologie(test fulger)crying

| BiancaGeorgya a răspuns:

Am luat un 9, nu am mai luat pana acum, nu se poate luam nu mai 10 cu felicitari.

| LoLiPoP_3683 a răspuns:

1 la muzicalaughing))

| Myuu a răspuns:

8 la romana

| florin9999 a răspuns:

3 la chimielaughing

| Kate21 a răspuns:

Un 7 la fizica... si am zis ca o sa invat de fiecare data cand am fizica

| lavi54 a răspuns:

4 la chimie...handicapata,unei colegi de-a mea care o avut lucrarea exact ca a mea desi nu stam in aceeasi banca i-o dat 8

| Mary Marry a răspuns:

Pana acum 8 la mate. Dar presimt in curand un 6-7 tot la mate(am dat test la geometrie) si un 5 la fizica(dam test nu lunea asta, cealalta si nu stiu nimic).

| thegreatgatsby a răspuns:

3 la romana

| alexutsuuu a răspuns:

8 la mate

| ReveuseKaari a răspuns:

6 la matestraight face. Clasa a IX-a.

| lol1232 a răspuns:

6 la geografie cls a8a u? happy

| All3 a răspuns:

6 la mate sad

| wormy a răspuns:

7 la... logica.
rolling eyes

| biutzacool12 a răspuns:

Anul asta 8 la biologie

| CrazyClery a răspuns:

5 la fizica(nu a fost trecuta in catalog) big grin

| Jadis a răspuns:

Lol la unii cea mai mare nota e mare laughing. Cea mai mica a fost in toti anii scolari nota 1 la fizica si la engleza. Acum sunt in a 8a si numa 10 am avut...deocamdata laughing

| Ciprian16 a răspuns:

2 la istorie pentru ca am schimbat randul la un test si am fost prins rolling on the floor

| andra4u a răspuns:

2 la mate ca am vorbit in ora si m-a intrebat ceva si nu am stiut

| kUuKii a răspuns:

4-matematica, franceza, tehno. rolling on the floor

A ta?happy

| anonymus12345 a răspuns:

5...la geografie, dar nu s-a trecut in catalog big grin

| Luiza_2688 a răspuns:

6 la matematica si 6 la chimiebig grinclasa a X-a mate-infobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

6 la mate... aşa e când ai un coleg lângă tine care te deranjează ca să poate el să copieze no talking.