| Lilbaby a întrebat:

Care e cea mai mica nota a ta? laughing si la ce materie... (din anul asta scolar)

90 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 la toate materiile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

10 pe linierolling on the floor clasa a 8a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2. 30 la mate. test predictiv :O. nu ne-a dat ce-am facut anul trecut phbbbbt e vina ei. Oricum nu se trece in catalog.
In catalog: 7. 20 la romana test straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai 9 laughing la mate si la geografie! Bn si un 6, 25 la biologie dar nu mi la trecut in catalog! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 materiale, mate, romana, istorie, chimie si biologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

9. 70 la mate... din anul acesta (clasa a 5-a)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

4 la franceza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7 la Desen laughing Ne. a pus s pictam nu stiu ce si mi. a dat 7 chatterbox Oricum nu prea ma intereseaza desenu` laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cea mai mica nota a mea e 9. 85 la matematica...sunt desteapta la scoala dar sincera sa fiu nu-mi place inchisoarea (scoala))

| Ana94 a răspuns:

2. 75 la testul predictiv de la fizica laughing Norocul meu ca nu s-a trecut nota in catalog rolling on the floor

| sweet_1526 a răspuns:

8 la chimie

| Nimeni_6547 a răspuns:

8 la mate dar l-am facut 9 ca mo ascultat big grin

| gabystar a răspuns:

9 la civik:plaughing

| Gandacelu a răspuns:

Pana acum doar un 9 la geografie la restul am 10--cls a 6a sunthappy

| ALEXme_4367 a răspuns:

Pai 4 la romana test predictiv da cu siguranta va urma un 2 la chimie, avem o profa noua iar cealalta nu nea predat nimic(cls 9)

| andreeap a răspuns:

9 -> istorie, geogra, chimie (cam atat)

| чnÐяч a răspuns:

Anul acesta pana acum cea mai mica e 9 la Istorielaughinglaughing

| Hannelore a răspuns:

3laughing la istorie

| andreeattr a răspuns:

8 la matecrying(

| PT1TP a răspuns:

3 la chimie si un alt 3 care e pe drum. tot la chimie)

| Lilbaby explică:

Wow câte note variate laughing Ţineţi-o to... ăăăăă glumescbatting eyelashes Sper să aveţi note mai mari pe viitor tongue :*

| axxyloveyou a răspuns:

7 la fizica...eu chiar nu inteleg nimic la fizica.sad

| Laly_9351 a răspuns:

Deocamdata cea mai mica nota din anul asta este nota 8. Sper sa nu i-au note mai mici!

| Mara4you a răspuns:

4 la biobig grin

| Punkiliciuuu a răspuns:

4 la englezalaughing)

| Brunettha a răspuns:

3 la fizic

laughing s`a enervat

crying

| JustLolipop a răspuns:

5 la matebig grin

| vladborbel a răspuns:

Numa 9 la biologie in a6 a si 8 la mate in a 5a dinsem si sem 2

| LikeMusic a răspuns:

2 la chimiehappy m-a prins cand vorbeam la tel si mil luase si i l-am luat de pe catedra si am plecat afara happy

| miscovdaniel a răspuns:

3 la romana la un test la inceputul anului in clasa a6a si de aia am luat 3 pentru ca nu mai stiam nimic pentru ca am fost in vacanta si am uitat tot