| ZUZU_5184 a întrebat:

Buna care a fost cea mai mica nota a voastra? spuneti si la ce materie si cum sa si intamplatbig grin

5 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Mama da ce te pricepi sa copiezi:
http://www.tpu.ro/......i-materia/

| Kimy_8371 a răspuns:

Cea mai mica nota a mea, imi amintesc inca a fost in clasa a cincea( eu acum sunt intra opta). Profesoara mi-a pus nota 4 pentru ca nu eram atenta la ora, ma tot harjoneam cu colega mea de banca, si m-a ridicat in picioare sa ma asculte. Logic ca nu stiam nici unde sunt nici ceea ce facem, atat de neatenta eram si mi-a trantit un 4 in catalog.
Iar acum in clasa a opta am luat un 6 la geografie la un test, avea o harta si nu stiam sa numesc raurile care mi le-a arata acolo si na.

| pisikmik a răspuns:

1 la istorie pentru ca m-am intors un pic cu spatele si culmea taman pe mine m-a vazutrolling on the floor)

| DinGri77 a răspuns:

Nota 1, chimie, copiat happy

| ZUZU_5184 explică:

@Mojojo culmea ca Chichi nume adevarat Raluca este sora mea geamnabig grin asa doar ca sa sty laughing