| SarajeYo a întrebat:

Care e greseala in :,, I'm feel like a queen"?

Eu nu vad greseala. Daca voi vedeti vreo greseala spuneti-mi!

Dau funda!
Scuze de categorie dar am crezut ca daca pun intrebarea asta la categoria asta mi se va raspunde pentru ca este foarte accesata! Am mai pus-o odata si nu mi s-a raspuns! Fundita!

Răspuns Câştigător
| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Asta ar trebui sa fie un verb la prezentul continuu in engleza, ceea ce inseamna
pronume+verbul "a fi" conjugat la persoana potrivita+ verbul care trebuie folosit, caruia la final i se adauga "ing"
Deci, trebuia sa scrie ori
I'm feeling like a queen
ori
I feel like a queen
Nu e asa de greu, ci doar engleza de clasa a cincea.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai frate, serios?
Mor rolling on the floor

| XQueenX a răspuns:

Subtil, Nixy. =]]
Nu era nevoie să îţi faci cont nou doar pentru asta lol.

| LordBolton a răspuns (pentru XQueenX):

Penibil laughing))) serios tot e evident