| lolicica1111 a întrebat:

Scuzati categoria va rogsad puteti sa spuneti orice vreti dar am ales aceasta categorie deoarece este cea mai des accesata.
Am facut niste prostioare din greseala si acu cand dau dublu clik pe explorer de exemplu imi apare:
Open with : recommended Programs, mai grav e ca la toate programele face asa?sad
Inca o data imi cer scuze pentru categorie...
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| ywar a răspuns:

Cel mai probabil te-ai "procopsit" cu un virus si va trebui sa instalezi sistemul de operare. Depinde pe unde ai intrat pe net sau ce stickuri ai pus in calculator. Salveaza datele ce nu au fost compromise si da-i format si instaleaza SO pe curat cum se spune. Bafta!

1 răspuns:
| Rudo_Rian_1986 a răspuns:

Nu mai nene... da si tu system restore