| Lαrisα a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste? big grin

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu am reusit sa conduc un autotren cisterna inflamabila, banii ma opresc pentru ca nu am ca sa obtin adr-ul si cum nu am bani imi lipseste munca.

| Furculingură a răspuns:

Să mănânc îngheţată din frigider.
Ce mă opreşte?
10 de metri.;-;

| Mayar a răspuns:

Sa zbor. Mai, tot astept si nici pana acum nu mi-au crescut aripirle... nu stiu ce se intampla thinking

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata i-am zis unui tip ca il urasc si sper sa moara mancat de gandaci. Am gresit... voiam de fapt sa fie mancat de larve.
Pacat ca nu l-am mai vazut.

| Fernando9Torres a răspuns:

Sa o fu... pe Shakira
Ce ma opreste?: pai ar fi c-am 2 253, 60 Kilometrimceva bodyguarzi si desigur... Pique

| SabinaQueen a răspuns:

Sa zbor cu parasuta.Ce ma opreste:trebuie sa mai cres nitel.

| AtsukoKure a răspuns:

Sa-i spun unei tipe sa o plac.
Reason: Frica
Sa zbor pe geam.
Reason:Nada wings.
Sa fac un 360 cu bmx-ul
Reason: Le frica sa nu imi sparg bornau.

| Snowal15lea a răspuns:

Nu mă opreste nimic. Risc si castig mereu.

| pufuletziii a răspuns:

Sa-i spun mamei ca sunt gay.
Mi-e frica, ca ma da afara din casa.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Sa zbor pe Jupiter---->nu sunt blonda.

| ℓανιηια a răspuns:

Sa zbor ----CAUZA:forta gravitatiei

| Bogdanel97 a răspuns:

1.Sa fac parkour ( sa sar de pe un bloc pe altu si chestii din astea mai riscante) => Mie frica sa nu mor laughing
2.Sa conduc masina lu taicameo => Nu am carnetul inca
3. Sa sar cu parasuta din avion => Daca nu se deschide? x_x