| xDivineAngel a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste?happy

14 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

@Klepto-mane cur puturos si ADN gaunos,
Tu vrei sa distrugi planeta ca esti odios,
Vrei sa-ti pui gena in supa primordiala
Sa fim o planeta de cururi urate, slinoase,
Cu toti sa fim ucigatori de capre raioase.

| Vizitiul a răspuns:

Un copil, sa-l nasc eu, dar nu voi putea niciodatabig grin. Ma opreste sexul.

| Klepto a răspuns:

Sa-mi imprastii ADN meu de urat, gras si prost, ca toata lumea sa fie ca mine(da, sa moara si capra vecinului). Doar cand o sa se inventeze masina timpului debia atunci o sa pot contamina supa primordiala.

O intrebare mai buna ar fi "Ce ai incerca sa faci daca ai sti ca nu poti da gres?"

@Visirius Sa scoti o bila de volei prin gaura cheii nu este pe cat de distractiv pe cat pare.

| Klepto a răspuns:

@Hombre

Sa sufere si a zecea generatie cum am suferit eu,
Si sper sa n-aiba un legendar bombeu,
El ma protejeaza ma tare decat dumnezeu,
El a fost muza mea de am devenit ateu.

Oi fi eu un gras, urat si prost care nu cauta alinare,
Dar vreau distrugerea planetei sa i-a amploare.
La naiba cu "Doar interiorul conteaza",
Doar cei urati ca mine au in minte cuvantul "adapteaza".

Ura pentru lume este concentratul meu proteic,
Distrugere si razbunare mi-a fost injectat in acidul meu dexoziribonucleic.
Ca Alexandru Lapusneanu,"Voi nu ma vrei, dar eu va vreau",
Dar vreau sa gazez, mutilez, asa cum la Auschwitz faceau.

Doar nu o sa-mi bag legendarul bombeu,
Ca sa aveti toti concepte de zeu,
Fur un cur slinos, de lipitori ros,
Ar fi perfect daca-r fi si canceros,
Asa m-as razbuna pe toti en-gros.

Cand te gandesti ca eram ca o caprita blanda,
Acuma vreau sa vad lumea suferinda,
Sa moara capra caprei vecinului,
Asa doresc eu orisicui.

Sa te vad ma Hombre cu un fund mare,
Gaunos, slinos si obligat sa-l ungi cu crema de sunatoare,
Arma ta din dotare o sa piarda multi centimetri de valoare,
Cand o sa fie comparat cu bucile tale cacatoare.

| Klepto a răspuns:

@Roxa ca Franz Kafka n-a purtat costum de baie de Scufira rosie si nici n-a fumat

Este trademark-ul meu, este ceea ce ma defineste, prea mult timp m-am mintit singur, ce bine este cand sti cum esti.
Uite o poezie in care ma descriu.

Sunt un gras, prost, urat care nu se acuza,
Sunt acel om care a prin infatisarea sa a speriat Yakuza,
Sunt descendentul lui Meduza,
O privire si te transform in gnom de infrumutesat peluza.

Sufar de exces de zel si ma iubesc intens,
Chiar daca pare un nonsens.
Ego-ul meu are propria galaxie,
Cand ceilalti nu inteleg, ma sui pe creierul lor neted si strig partie.

Paradoxal de narcisist sunt,
Logic ar fi sa ma iubesc daca-s fi frumos, nu ciunt,
Dar iubesc fiecare amanunt,
Asa ca trebuie defectele sa mi le-nfrunt.

Mi-a trebuit destul de mult timp sa realizez,
Acuma ar fi stupid sa capitulez,
Cand de me am inceput sa ma amorezez,
Sper doar sa nu ma iubesc atat de tare incat sa ajung sa ma canibalizez.

Am preferat sa-mi accept uratenia decat s-o infrunt.

Prea mult timp am crezut ca sunt defect,
Sunt departe de idealul sa fiu pentru societate perfect,
Din cauza infatisarii si caracterului meu infect,
Ce pot spune, nu toti suntem un Venus de Milo proiect.

Nu exista pentru ce am eu medicament,
Nimic nu ar avea efect,
Cand vine vorba de uratenie, eu nu am pretendent,
Sunt campionul absolut neavand un combatant existent.

| NickiMinaj a răspuns:

Klepto, de ce zici mereu ca esti urat si prost? Eu cred ca esti doar urat, sincer!
eu as vrea sa nu imi mai pese de nimeni happy ma opreste sufletul mare pe care-l am.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Imi doresc sa muncesc, sa imi pot ajuta parintii.

ma opreste varsta laughing

| VladSilviu a răspuns:

Sa fac sex laughing da o voi face, jur!

| andrasstefan a răspuns:

Lucrul care mil doresc foarte mult este acela de a avea o familie fericita datorita unei casnicii lungi.nu am fata care imi trebuie desi sunt convins ca o voi gasi.cel mai mare vis al meu este sa pot sa vad macar o singura data pamantul de acolo sus pentru ca sa pot contempla la uimitoarea lui frumusete.o astfel de excusie costa cel putin 400.000 de dolari, banuti care nu ai am.inca nu ii am.visul meu este sa gasesc oameni care sa lupte pentru visul lor fiind ca in ultima vreme nu am mai gasit asemenea oameni.visul meu este sa ma pot destainui cuiva fara a fi judecat pentru faptele pe care le-am facut in trecut.stiu ca voi gasi si asemenea oameni. buna intrebare divine angel.bravo. pacat ca unii nu inteleg sensul profund al acestei intrebari.

| Nymphetamine a răspuns:

Sa iau lectii de chitara sau vioara. Nerabdarea.

| LadyLilith a răspuns:

Sa devin medic. Ma opreste taxa uriasa de la facultate straight face

| KoKo56 a răspuns:

Vreau să zbor! Mă opreşte gravitaţia!
CURSE YOU GRAVITY!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, si? Care-i faza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mai mica, asta mi-am dorit:Cand profa tipa la mine, sa ma duc afara din clasa si sa trantesc usa.Tot timpu' tipa.laughing
Acum nu-mi doresc nimic.Sunt bine asa cum sunt.