| anonim_4396 a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut?
Ce te opreste?

14 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Sa ma accidentez usor cu o masina (din care sa ies cu cateva zgarieturi) iar acea persoana sa fie extrem de bogata si sa ma ingrijeasca si sa imi indeplineasca toate dorintele pe viata. ce ma opreste? sa nu imi ramana semn de la zgarieturilaughing

| Chris a răspuns:

Vreau sa locuiesc o saptamana in Burj Al Arab, la ultimul etaj; sa fiu trezit de soare in fiecare dimineata, iar apa marii sa ma ude rece, de fiecare data cand caldura devine insuportabila. Stiu, e extrem de snob si fantezist, dar chiar mi-as dori asta. Cat despre factorul care ma opreste, cred ca e evident: lipsa finantarilor.

| ioanaioana a răspuns:

Mereu(de fapt de 2 ani)mi-am dorit sa pot sa-i zic unui baiat ca-l plac,numai ca ma oprit faptul ca e in aceeasi scoala cu mine, si isi cam bate joc asa de felul lui; mereu mi-am dorit ca mama sa ma inscrie la un curs de modeling, dar ma oprit faptul ca mama crede ca la varsta mea eu nu o sa inteleg de ce mar respinge cineva la un casting si de asta nu ma duce-poate peste un an doi; sunt mai multe lucruri dar unele is cam personale deci te las cu atatwinking

| SmileFreedom a răspuns:

Sa am propriul concert si sa fiu vedeta.Ma opreste voceastraight face

| allthegoodnamesaregone a răspuns:

Sa imi cumpar o chitara si sa invat sa cant...ar mai fi inca multe altele, dar asta e principalul lucru ce vreau sa reusesc sa il fac... La fel ca in cazul multora, lipsa banilor e singurul meu obstacol.

| albastrualb77 a răspuns:

Ce ma opreste? Banii.

| Plague a răspuns:

Sa ma duc cu "ia-ma nene" prin Europa. Deocamdata scoala ma opreste, si parintii. Dar peste 2 ani cand intru la facultate, nu o sa ma opreasca nimic sa ma duc in vacanta de vara happy. Abia astept.

| sensa a răspuns:

Sa calatoresc muuullttt. nu am cu cinelaughing

| sensa a răspuns:

Dar tu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lipsa banilor sunt cei care ne orpesc, din a cumpara tot ce poftim.
Dar daca ne straduim foarte mult, sa muncim zi de zi, chiar daca este un efort mare si este greu. Trebuie sa facem acest lucru.
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| rebekka11 a răspuns:

Eu mi-am dorit mereu sa fiu libera dar ma opresc parintii si sora mea.Mai mi-ar fi placut macar o zi sa raman singura dar ma opresc parintii si sora mea

| greutateideala a răspuns:

Mi-am dorit multe dar lipsa banilor m-a oprit sa le fac

| Cosmin_6356 a răspuns:

Sa iau cateva haine in rucsac si sa plec prin lume. Ce ma opreste? societatea, normele morale, legaturile cu familia si cu prietenii...