| Dianitta a întrebat:

Care e lucrul pe care l-ai dorit intotdeauna sa il faci si inca nu l-ai facut? Ce te opreste? ( Funda)

Răspuns Câştigător
| abc123_5207 a răspuns:

Sincer, sa fac ce vreau fara sa dau explicatii, in ziua de azi majoritatea oamenilor sunt dependenti de explicatii, vreau sa nu le mai dau, ma opreste ratiunea si ca imi pasa prea mult de parerea celorlalti.

12 răspunsuri:
| FataCuChitaraMun?ilor a răspuns:

Mi-am dorit şi eu ca măcar o singură dată în viaţă să trăiesc aşa cum simt.../Dar mă opreşte trecutul/Merg cu teamă la fiecare pas făcut, întrebându-mă cum ar evolua lucrurile dacă aş putea fi eu însămi, fără prejudecăţi, sau marginalizări...

| Anca a răspuns:

Sa o fac cu o fata big grin

Dar ma tem de sentimentul de vinovatie ca am facut ceva gresit big grin

| Alisa a răspuns:

Sa sar cu parasuta, dar deocamdata nu imi permite timpul. Cand voi avea ocazia nu o voi rata!
Numai bine!

| ATHOS a răspuns:

Mi-am dorit mereu sa parcurg Marele zid chinezesc pe jos, dar, se pare ca timpul nu-mi permite(cel putin deocamdata), sa petrec o buna bucata de vreme la Biblioteca din Alexandria, Grand Canion din SUA, si multe, multe altele.
Ce-ar fi daca ne-ai spune si tu unul din visele tale frumoase?
Bafta!

| Sonny a răspuns:

Ficatul, nu ma lasa sa beau cat as dori.

Răspuns utilizator avertizat
| TabooR a răspuns:

Pai intodeauna am visat ca voi ajunge in Afganistan :X mai sunt 2 ani si ma voi duce, pana atunci mai am de munca:

| RadXx a răspuns:

Sa sarut o fata

| baby_4423 a răspuns:

Sa fiu cu un baiat da ma impiedica 2 fete care nu vor sa fim impreuna chiar daca noi 2 ne placem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex in cabina de proba de la Tnt, ai vazut cat de mare ebatting eyelashes:X:X.
Ce ma opreste, inteligenta rolling on the floor))laughing).

xoxo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma cac, dar nu pot ca m-am constipat si nu iese sad

| ipariloti a răspuns:

Nu i-am spus in fata, te iubesc, si intrebarea aceea. Sunt sigur ca raspunsul ei este negativ.