| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai amuzantă întâmplare din viața voastră?
Fundă.

5 răspunsuri:
| Irinelp a răspuns:

Când oameni pe care nu ai cunosc mă saluta pe stradă și eu le spun că nu ai cunosc și că ei al cunosc de fapt pe fratele meu geamăn

Răspuns utilizator avertizat
| gemeni6226 a răspuns:

Cand o data acus vreo 10 ani am fost cazata intr-un hotel cu 2 barbati in loc de 2 femei si degeaba am cerut nu au mai avut camere goale unde sa faca schimbul si sa nu ne ennervam si sa nu putem dormi toata noaptea am stat si am zis bancuri, situatia era asa de amuzanta si orice se zicea izbucenam in hohote de ris si a venit in odaie receptionerul sa ne avertizeze sa ridem mai incet ca restul oamenilor nu pot dormi de noi.

| Sofer a răspuns:

Când eram mic am plecat de acasă și taicamiu ma cauta disperat ca nu știa unde îs. Și eu eram la un vecin în curte și ma jucam cu un băiat.

| Addaaa14061 a răspuns:

Aveam vreo 4 ani si stateam la bunici,aveam un leagan agatat in fata unu,,beci'' cu scari din ciment si ma dedeam super tare pe leagan si m-am dat pe spate am cazut fix in beciul ala...m-am rostogolit pe scarile alea pana am ajuns jos,stateam intinsa pe podea si vine o femeie care o ajuta pe mama la treaba si ma inttreaba pe mine,,ma mamaie ce cauti acolo jos '' raspunsul meu a fost,,pai am vrut sa fac ca cioara sa zbor, eu am facut cra dar nu am reusit decat sa ma rostugolesc, apropo vezi ca ti-am spart niste borcane '' bai nu ii mai era de mine ca eram cazuta acolo ma, am luat bataie ca i-am spart borcanele, ptiuuu daca n-am injurat-ooo