| chilledzebra a întrebat:

Care este cea mai ciudata replica pe care ati primit-o si care v-a marcat?

39 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu team facut eu te omor, eu sunt sorata sunt mai mare ca tine deci am dreptate, tu mai facut sau eu pe tine?

| chilledzebra explică (pentru RAY):

O.O Bine..nu are absolut nici o logica! laughing

| Drimmero a răspuns:

Am auzit multe replici penibile, de care am ras de prostia auzita, nu de amuzamentul glumei, nu am o ''replica favorita'' din cele auzite, dar au avut si amuzament dar si momente de penibilitate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-a spus o fata ca sunt perfect. Si cum nimeni nu e perfect si m-a facut sa ma simt ciudat, am inceput sa ma ganesc de ce a crezut asta. Dupa am inteles motivul. Deci se poate spune ca m-a marcat (mai mult sau mai putin).

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Hopaa! Obri are admiratoare! laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Se poate spune si asa. De fapt m-a ajutat sa vad cum sunt eu cu adevarat. M-a adus pe drumul cel bun. Am vrut si eu sa fac la fel pentru ea si pot sa spun ca am reusit oarecum. Dar asta a fost tot, nimic mai mult. sad

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cine ți-a spus? Sunt doar curioasă happy Câteodată prea curioasă.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Nu este cine crezi tu big grin
Asta este o poveste mai veche... "Acum trebuie sa trec la alta carte, cu un final mai fericit ".

| chilledzebra explică (pentru DoarBogdan):

Pacat. Dar, esti baiat descurcaret, deci treci tu peste. Va fi bine prietene, vei gasi tu fata aceea, odata si odata! Ca doar ce?! Exista balta, qacum valea la pescuit! laughing

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

=]]] I-am citit lui Haki : 101Damalțieni laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru chilledzebra):

Daca as vedea si eu asa lucrurile...
Si eu ma duc direct la ocean laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Misto happy Oare ce o fi inteles /hm

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

A inteles ca trebuie sa stea pe mouse.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Si pe tastatura.

| Idkidk a răspuns (pentru DoarBogdan):

Desigur rolling on the floor

| Doub a răspuns:

"Ai un caracter de rahat".

| chilledzebra explică (pentru Doub):

Asta nu a fost deloc frumos! Ce rai pot fi...sad

| Doub a răspuns (pentru chilledzebra):

DAp, foarte malefici. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Intruchiparea raului se afla in tine, fara nicio minciuna! De asta ce parere ai?

| chilledzebra explică (pentru Doub):

Si tu ce ai facut? Imi inchipui ca nu l-ai lasat sa scape ( Sau e vorba de o ea? ).

| Doub a răspuns (pentru chilledzebra):

A, nu, nu am făcut nimic.

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Îîîîntruchiparea răului se află în mine? iooooi, am evoluat.smug
neah, nu, asta nu-mi place. laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Greu cu tine, nu esti multumita pe deplin!

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Yeep, sunt naşpa şi complicată. sad

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

Mie de exemplu imi plac fetele mai ''complicate'', ai o anumita satisfactie mai mare cand stii ca le obtii greu. Nu mai are farmec daca ai obtine o fata doar batand din palmerolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Idk, voi, băieţii, sunteţi nişte specimene prea ciudate pentru mine. >_

| Drimmero a răspuns (pentru Doub):

= ) ) )))

| Doub a răspuns (pentru Drimmero):

Ddde ce râzi? I don't want to see

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Pot sa spun acelasi lucru rolling on the floor

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Despre cine, despre noi?laughing)

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

Imi ia foarte mult sa va inteleg big grin

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

Pe unele fete nu poţi să le înţelegi, probabil ăsta e lucrul interesant la ele. smug

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doub):

De asta imi plac big grin

| Doub a răspuns (pentru DoarBogdan):

smug

| Florentina9210 a răspuns:

Nu prea am bagat de seama. Daca am vazut ca nu am cu cine sta de vorba, am 'abandonat' eu disputa. La unii, penibilitatea este mai mare decat educatia.

| Idkidk a răspuns:

Asta : Eu ţi-am dat un fes şi tu m-ai pus pe ponei.
M-a marcat cretinitatea băiatului respectiv.

| chilledzebra explică (pentru Idkidk):

laughing Doamne, cat de idioti pot fi unii!

| Staind a răspuns:

"Sa-ti scuip splina" si "Pisa-te pe mine ca sa ma incalzesc"
Vorbesc foarte serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Eu nu adaug satanişti în lista de prieteni ''

''Linge tot mai mult la demența aia și minte oamenii că Satanismul nu este rău dar Creatorul vostru este Satana''