| d4nny a întrebat:

Care a fost cea mai ciudata replica de despartire care ati spus-o? Dar care vi s-a spus?thinking

Răspuns Câştigător
| dewix a răspuns:

Pai m-am despartit normal de fostii, le-am zis ca nu mai merge relatia si nu mai are rost sa continuam.
Dar cea mai ciudata replica de despartire a fost : "M-am despartit de tine ca nu ma lasa-i sa ma joc fotbal cu baietii si te bagai si tu ca musca-n lapte". WTF?!

6 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu cred ca le-am spus fostilor replici ciudate laughing

Le spuneam pur si simplu" De la un timp lucrurile au inceput sa scartaie intre noi, ar fi mai bine sa ramanem amici..."

| sasha a răspuns:

Cred ca cele mai ciudate replici pe care le-am si spus le-am si primit sunt alea de la varsta de 12 13 14 ani, stiti si voi faza aia cu "ai verde" sau cumparam papuci verzi si ii ofeream, o data am primit un fir de iarba ca "replica" de despartite laughing insa acum de cand sunt mai mare pot sa spun ca am primit una care ma cam pus pe ganduri : "eu vreau sa ne despartim pentru ca esti mult prea cuminte pentru mine " replica primita de la o fata de 15 ani pe cand eu aveam 17 straight face cel mai ciudat m-am despartit de una in timp ce o faceam i-am zis ca ma despart de ea si ea mi-a zis bine :O nici gand sa se opreasca sau stiu eu sa faca ceva sa o deranjeze ca ii "dau verde" tongue, dar tu? happy

| alone a răspuns:

Cea mai ciudata replica p care am spus-o fost ''stii e mai bine sa t inpaci cu fata cu care erai inainte sa t bagi cu mine, cum ai putut sa t desparti d o pes cu care ai stat 2 ani pentru o fata p care nu o cunosti? te-ai gandit ca eu nu t iubesc asa ca ea? si cea mai cudata replica care mi-a fost spusa ''nu mai pot sa stau cu tine u nu ma cunostii si nici eu asa ca nu mai are sens sa continuam!'' happy

| d4nny explică:

Pai, la mine cea mai ciudata replica mi s-a spus ca "sti tanti, nu mergea"nu avea picioare]si a inceput sa rada foarte multstraight face...si ce am zis "nu mai vreau sa mai fim impreuna pentru ca intrat monotonia aia insuportabila care nu o mai poti sa o inlocuiesti cu nimic altceva". Nu prea e nimic ciudat :-s

| vlad_2439 a răspuns:

Daca mai vrei sa fii cu mine rade-te pe tate
chiar la banchet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci doua au fost ciudate.
"Papucii" laughing) si " Imi dai parola sau ne despartim, ce alegi?". logic ca am ales despartirea.

Eu m-am despartit normal de fostii.