| βǿβǿ a întrebat:

Care este cea mai haioasa intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Off topic. big grin E prea tare bancul si trebuie sa-l spun cuiva neaparat. laughing oh go on M-am tavalit pe jos de ras. rolling on the floor laughing

O babuta merge la vot, iar in cabina sta mai mult de 15 minute. Toata lumea o asteapta … iese baba si intreaba:
– Maica, "f…u-va-n gura" se scrie legat sau despartit ?!? rolling on the floor oh go on laughing

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tati a vrut un baiat, dar m-am nascut EU. oh go on rolling on the floor

NOname
| NOname a răspuns:

@βǿβǿ, ma bucur, ca si tie ti-a placut babuta. oh go on laughing Chiar e geniala! Super simpatica! oh go on rolling on the floor
Mersi! peace signwinking

| AndutzaAndu a răspuns:

I-am zis o dată la o vânzătoare să-mi dea Nestea cu ceapă rolling on the floor.

| Xonia a răspuns:

Ora de romanalaughing
Anul asta
eram la ascultare si avem un prof mai amuzant
SI cum eu rad din orice, eram in picioare, ma asculta, si cand citeam tema am scris ceva de genu: Intr`o zi treceam printr-o padure.
SI au inceput toti sa rada, si eu, si domnu si nu m-am mai putut oprii din ras))

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eram intr-o zi pe strada si am inceput sa cant si sa dansez.Si cand m-am oprit toata lumea se holba la mine ca la Dumnezeu. Apoi am alergat spre casa.

| Anileda a răspuns:

Am fost la un supermarket si eu mi-am pierdut portofelul si nu mi-am dat seama, iar cand am ajuns la casa sa platesc am vazut ca nu mai am bani.Eram disperata si la cata lume era acolo, i-am zis lu vanzatoare sa strige in statie ca mi-am pierdut banii... ce zi doamne...laughing

| BlueEyes a răspuns:

Eu am plecat intr-o zi la scoala fara rucsac... Mi-am dat seama abia cand am ajuns la scoalahee hee
Inca una:adormisem in masina si cei care erau cu mine au vrut sa imi faca o farsa si nu m-au trezit, m-au lasat acolo.Am dormit vreo ora in parcare, cand m-am trezit nici nu stiam ce cautam acolohee hee

| тєqυιℓα a răspuns:

Mi-am luat pantalonii pe dos in drum spre scoala si mi-am dat seama doar cand am ajuns la usa de la bloc rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat mie. I s-a intamplat unui coleg.in sem. 1 baietii din clasa mea se jucau cu niste baloane cu apa se duceau la baie si umpleau baloaneleasa si in ora de mate un coleg se enervase pe o colega si avea balonu intre picioare si dintr-o data s-a enervat asa de tare incat a apasat pe balon si s-a spartlaughings-a auzit ţâşşşş si era ud intre picioare pe blugi peste tot era VARZA si vine profa de mate zambind ironic si na scos un sunet doar se uita si inca un pic si murea de ras acololaughing

| RoooneyThePuf a răspuns:

Sa fiu la ora de mate, si deodata, am ras atat de tare, incat am cazut de pe scaun jos...pfuuum.hee heea fost si putin cam penibilsad