| TheToxicNightmare a întrebat:

Care a fost cea mai haioasa intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

laughing)am fost intr-o excursie cu prietenii si era o galeata plina cu apa si peste era pus un capac si eu ma`m asezat si am cazut cu curu` in apalaughingrolling on the floor))...
-mai stiu o intamplare dar asta` nu mii s-a intamplat miehappy dar este haioasahee hee...
Eram intr-un magazin de electronice si era una cu copilusaw` care sia` dus laptopul ca avea ceva problema la el, si tipu` ia` zis ca are un virus, atuci ea a zis ca nu este nimic ca mergem la farmacie sa-i cumparam pastilelaughingrolling on the floor toata lumea radea si ea nu stia de ce rademlaughing)...
asta mii s-a intamplat aici in spania si nu am sa uit niciodatalaughingrolling on the floor)!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să mă duc la serviciu sâmbătă dimineața când nu se lucrează și era pustiu și pe stradă și la unitate.
Pa, pa.

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

A fost, este si va mai fi o "intamplare" haioasa sa fac calicaturile dirigintei, impreuna cu c. m. b. p a meahee hee Dar a ta?

| pinky_2290 a răspuns:

Eram cu prietenele in oras la o intalnire ca intre fete si m-a sunat prietenul meu. Ne simteam foarte bine si nu vroiam sa ma intalnesc cu el. Cand a venit aproape de noi, am plecat de acolo si am inceput sa alerg si am intrat intr-un zid laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca m-am nascut

| zafrina a răspuns:

Sa ma pun cu fundu in mankare laughing

sau sa-l vad pe direktor cum se impiedika