| andreea3000ify a întrebat:

Care este cea mai haioasa intamplare din viata voastra?

Răspuns Câştigător
| viatadecacatt a răspuns:

Asta vara gasisem eu prin camera tatalui catusile(el e politist). Erau desfacute.eu,curioasa sa umblu sa vad care-i faza alea alea si cand ma pomenesc ca le-am inchis si nu puteam sa mi le mai desfac. Faza tare ca tata nu era acasa, toata familia in afara de mine plecarera la tara si eu ca proasta trebuia sa ii astept pana venea tata cu cheia sa ma desfaca, am stat asa toata ziua, nici in oras nu am putut sa ies ca de, cum sa iesi cu catusile la mamarolling on the floor. La pc iti dai seama cum umblam de greu.laughingNu am mai pus mainile pe catuse de aunci

6 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Am participat la un concurs [ faza locala ]. Cand am ajuns la faza pe judet, concursul s-a tinut intr-un liceu din Ploiesti [ Mihai Viteazul ]. Pur si simplu m-am ratacit in liceul acela, iar telefonul era mort [ nu mai aveam baterie ]. Mare liceul day dreaming... Intr-un final m-am intalnit cu un paznic laughing.
P. S. : sunt mai multe, dar aceasta intamplare imi vine acum in minte happy.

| Katiee^^ a răspuns:

Acum rad, dar atunci nu mi se parea amuzant laughing.

| Ionutzsa a răspuns:

Acum vreo doua saptamani am mers in club cu niste prieteni. Cum n-aveau rabdare sa vina chelnerita m-au trimis pe mine sa iau niste bauturi de la bar si cand m-am intors am uitat era o treapta mica ca sa ajung la canapea, m-am impiedicat cu tot cu bauturi si-am aterizat pe-un taburetlaughing. O prietena care statea cu spatele si care n-a vazut faza s-a intors si m-a intrebat ce cautlaughing

| ady2607 a răspuns:

L-am prins pe un coleg masturbandu-se. Am ras cu lacrimi, deci efectiv ma durea burta de atata ras laughing

| BiaJ a răspuns:

Poi eram intr-o excursie( in clasele primare)si impreuna cu o colega ne-am ratacit in pestera.laughing si ne tot zbateam sa cautam pe cineva sa ne ajute sa iesim de acolo, pana cand am vazut o luminita, ne-am apropiat, iar luminita aia era o usa din plasa de sarma, apoi ne-am uitat si am vazut o prapastielaughing doamne.colega mea avea o frica in ea.si eu radeam cu lacrimi ca "proasta"si tot ii spuneam ca poate o sa vina niste scheleti sau un urslaughinglove struckdeci a fost o intamplare nemaipomenitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost un moment ft haios dar a fost dragut happy.
Eram la scoala, in ora de tehnologie si faceam salata de fructe si noi in loc sa le ajutam pe celelalte fete cu care lucram ne turnam frisca una in gura la cealalta laughing [profa se uita ft urat, a zis ceva in genu " Mai copii nu va mai jucati si lucratzi! " ]
Si noi doua am inceput sa lucram si sa le ajutam pe celelalte fete. Dupa ce am terminat salata am mancat ft mult [si eu si ea laughing]Cand am scapat de la scoala ne era un pic rau laughing dar muream de ras [ziceai ca suntem drogate] multi colegi si oameni ne intrebau daca suntem surori laughing eee dar aveam amandoua pantaloni negri, geci la fel si ghiozdane la fel love struck
Cand am intrat intr'un magazin ea imi arata niste fructe si ne uitam la ele si radeam. lumea nu stia dc laughing cand eu am vazut prajiturile cu frisca laughing am zis ceva de genu " Ixy. cred ca o sa vomit " si ea " o daaa, si eu laughing " a fost ft misto aceea zi laughing!