| moni_7151 a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat? Sau ce va face si acum sa radeti cu lacrimi cand va ganditi la el?

Răspuns Câştigător
| Nişka a răspuns:

Poi... cea mai amuzant lucru.probabil a fost acela cand un coleg de clasa ne-a adus la disperare pe mine sh inca 2 colege, am sarit pe el, l'am bumbacit si apoi am fugit toate 3 in baie.am stat acolo toata pauza, intre timp toti au plecat la ore...noi cele inchise in baie crezand caci colegu ne asteapta afara ce sa facem ce sa face sh ce ne gandim noi :ii spun uneia dintre colege :hai sa o sunam pe mama ta ca ea lucreaza la primarie care e aproape de scoala sh vine ea sh se rezolva problema:zis sh facut insa in loc sa ne raspunda mama colegei ne raspunde domnul politist sh astfel se face ca vine domn' politai ce gaseste 3 nebune inchise in baie, ceilalti la ore; profa sh ea ne face nebune sh tot asahee heehee hee
Lucrul acesta s-a intamplat in clasa aVI-a deci acum vreo 4 ani dar cred ca nu voi uita niciodata aceste momentehee hee

6 răspunsuri:
| tim a răspuns:

Sora mea era mica, iar eu cu o verisoara trebuia sa-i cumparam ceva dulce! dar acel ceva, se numea rahat pe bat. cum sa ceri la magazin rahat pe bat?! o zi intreaga ne-a luat sa cumparam rahatul ala! radeam de fiecare data cand ceream vanzatoarei, si normal, nu stia ce sa ne dea, credea ca santem nebuni, ca radeam cu orele

| Яùxsi a răspuns:

Aaa pai eu rad zi de zi cand o aud pe sora mea care e mai mare decat maine cand scoate niste perle d`alea. laughing

| moftuliki a răspuns:

Pai eram la sopping cu amikele mhele si una dintre ele a zis ma duc sa imi iau guma de mestekat nu de mankat rolling on the floor si acum radem de ea cand ne amintim laughing

| Alisa a răspuns:

Pai mi s-au intamplat multe chestii amuzante, dar euna ce mi-o amintesc acum este:

Eram la cinema cu actualul prieten, si in loc sa ne uitam la film, noi vorbeam laughing. si la un moment dat ii spun eu ca mie imi place pieptul de pui laughing...si el imi da replica spunandu-mi ca si lui ii place pieptul si inca cum laughing (el se referea la altceva)... si acum ne amintim de faza aialaughing

| mardeamor a răspuns:

Sorry dar nu pot da mesaje nu stiu ce aresadt3 pup

| byanka14 a răspuns:

Hmm...nu prea stiu, La ora de franceza, profa nea invatat cum se spune blana, bot, etc, sin noi avem portofoliu la franceza si a spus: pune ti si voi laba botu' in portofoliu