| ElySa a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat (nu neaparat azi sau iesri da un lucru care atunci cand va aduceti aminte va vine sa radeti )? rolling on the floor

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Î-mi amintesc ziua când am mers să o vizitez pe prietena mea la ea acasă (locuieşte cu părinţii ) ştiam că e singură acasă în acea zi. Aud zgomot în baie şi cred că e prietena mea, încep să îi spun prin uşă diferite chestii erotice şi propuneri indecente big grin şi la urmă întreb : pot să intru şi eu? La care aud o voce care mi-a îngheţat sângele în vine : Da poţi să intri! Era vocea lui soacră-mea. rolling on the floor

| madalicious a răspuns:

Cand aveam 9 ani imi daduse bunica mea un pahar de visinata. Unul mic dar eu am mai luatblushing. Si am iesit din casa tipand dupa "Mos Ion" era imaginar normal. Dar eu eram beata si ochii mi se dadeau peste cap. Si m-am plimbat putin prin gradina si am cazut peste legumele bunicii mele si i-am distrus in mare parte ceapa.laughingstraight face

| Marii a răspuns:

M-am dus cu verisoara mea la un magazin sa cumpar 2 kg de cartofi si 2 legaturi de ridichi si altele mai neimportante. Am tot repetat cu var-mea ce aveam de luat, si cand ajung la magazin ii zic omului de acolo: 2 kile de ridichi, pe moment nu m-am prins de ce incepusera sa rada vanzatorul si var-mea. De atunci de cand ma duc acolo sa mai cumpar cate ceva imi aduc aminte de faza asta. laughing

| zzzuperman a răspuns:

Am jucat carti pe pedepse. am pierdut si a trebuit sa fac sex oral unei sticle timp de 3 minutelaughing nu ii printre cele mai amuzante da asta o fost de curand si imi vine gand

| mariuzik a răspuns:

Eram cu niste prieteni prin cimitir si o fata si m-am ascuns dupa o cruce si cand a trecut fata aia am apucat-o de glezne si s-a speriat asa rau ca a lesinat laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci 3 baieti se bateau in spate[ pentru ei era joaca] si era si o colega. Si tipii iau dat bluzele pe jos. Iar profa de mate cand a venit a cerut socoteala. Si ia pus pe cei 3 tipi sa se duca in curtea scolii si sa scuture hainele rolling on the floor, noi muream de ras. In clasa cand au venit tipii Andu si Ionut au zis ca se jucau in spate si din greseala au daramat bluzele si Marian a zis ceva de genu la intrebarea profei [Ce faceai in spate ] " Poi eu am fost sa o dau jos pe Denisa de pe Andu " laughing)) am ras cu lacrimii laughing.