| diidzzz a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru care vi s-a intamplat vreodata? Funda pentru cea mai tare poveste!happy

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Eram mai micuta si era seara mergem cu parintii l niste prieteni si am vrut sa vad cat de mult pot merge cu spatele,fiind seara si gropi pe strada deoarece eram l tara m-am impiedicat si am cazut cu fundul intr-un lac cu noroi, si a trebuit sa merg pana l pretenii respectivi uda pe pantaloni, era o senzatie foarte neplacuta si eram f.rusinata pentru ca nu aratam tocmai bine uda pe pantaloni.

O alta intamplare amuzanta s-a intamplat tot cand eram mica, pe l 1-2 ani pana sa ma mut la oras,atunci cand nimeni nu era atent l mine ma ducem la puii cei mici sau l gaini si le mancam mancarea:malai cu urzici fierte si ou fiert,sau ce se mai da de mancare la puii cei mici (este scarbos,dar adevarat,si acum ma intrab cum puteam manca asa ceva, doar cand ma gandesc imi vine sa vomit)

Sper ca aceste intamplari de cand eram mik sa le consideri amuzante si poate cine stie, imi alegi raspunsul castigator:-d

1 răspuns:
| yasser25 a răspuns:

Cand eram mic uneori ma plictiseam in somn laughing