| viperra a întrebat:

Care este cel mai amuzant lucru pe care vi s-a intamplat vreodata? happy la cel mai amuzant ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| Neverwas a răspuns:

Tropaiam prin casa, pe intuneric, cand am calcat din greseala pe fratele meu, am cazut si am miscat cu pieptul masa, doua hectare...
Poveste adevarata si extrem de dureroasa!

37 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am citit întrebarea ta.M-am spart.

| Nanami利 a răspuns:

Am cazut cu bicicleta in canal.
Si iarna m-am dat cu sania si am iesit prin gard, tot in canal.hee hee (pentru ca prinsese o viteza prea mare)

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru Nanami利):

O fi un semn. Probabil acolo vei ajunge şi în viitor.

| єχcєєℓ a răspuns:

Am văzut cum se *** 4 gay la mine în clasă rolling on the floor
Trebuia să-i vezi l-au apucat de mâini și de picioar pe unul, l-au pus pe catedră, i-au deschis cracii și au început să mimeze sexul la propriu, intra și ieșea din el rolling on the floor
Pe o parte mă durea burta de râs pe de altă parte mă temeam să nu fiu următorul laughing
Și nimeni nu făcea nimic stăteam și ne uitam.

| YuiYui a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu una m-am obisnuit, din clasa a V-a pana acum am vazut multe scene din astea.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru YuiYui):

Eu nu...tocmai acum s-au prostit dar ideea e că nu era nici o zi în care să nu râd la școală...ba chiar îmi plăcea să merg și să văd noile victime happy

| W3R4 a răspuns:

Eram la şcoală. Profu' mă scoate la tablă.
Nu ştiu cum naiba am făcut,dar am alunecat,şi am căzut în braţele lui! O___O
La care el: "O vai,dar sunt însurat!"
Eu în mintea mea: "Stai dragă liniştit, nu ştiu ce disperată de p*lă se uită la faţa ta de dihor opărit!"
După, am plecat în bancă, şi mi-a pus zece!
Şi mă întreb şi acum: eu la tablă mă uitam ca viţelu' la poarta nouă, dar am luat 10...bine,acum să nu înţelegeţi că a fost şantaj)
Şi la urmă, au râs toţi din clasă...ca de obicei, happy end!

| Seducatorul a răspuns:

Am descoperit ca Exceel e un transexual prostituat!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Am descoperit ca esti un nesimtit fara cusur!

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

De chichi sau de mutanti.

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii iei apararea lui exceela sa inteleg!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Se scrie ''єχcєєℓ'', pentru cultura ta generala. frustrated

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingTe asigur ca stiu cum se scrie, dar pentru mine exceel e o fetita!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Esti nesimtit.

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Si el ce e? Nu inteleg de ce ii iei apararea? http://www.tpu.ro/......la-d-s-au/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

El e mult mai presus ca tine. :p Si de ce te intereseaza pe tine de ce ii iau eu apararea lui? thinking

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai presus de mine?rolling on the floorAdica da ai dreptate probabil ca sta la bloc la etajul 10 laughingsi eu din moment ce stau la casa...sunt mai jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Forever alone, asta esti si suferi. :p

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Wrong! Ti-am inchis gura si nu mai stii ce sa zici?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

A, da?! Bun, sa vedem :

-єχcєєℓ n-a avut niciodata o inimioara la avatar
-єχcєєℓ nu i-a cerut niciodata unei fete sa faca pace cu el
-єχcєєℓ nu e dezgustator, ca tine
-єχcєєℓ nu e atat de imatur ca tine

Sa continui? Mai am.

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Bullshit! Ca nee..doar ce puteai sa zici! Peace!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Implori pace, nu?! Esti devastat, draga. Ia-ti inimioara in brate si o sa-ti revii.

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu n-ai inteleslaughingAm folosit "peace"ca forma de salut*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Iti este asa greu...te inteleg. Gata, gata, am inteles, vrei alta inimioara. O s-o gasesti pe prima, pana la urma. happy

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau inima ta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

rolling on the floor Tu vrei neaparat sa te omoare Ashadow!

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau inima ta ...in farfuria mealaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Seducatorul):

Nu stii ce sa mai zici, nu?hee hee

| Seducatorul a răspuns (pentru anonim_4396):

Mda mi-a cazut limba!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e mai mult socant decat amuzanthee hee.

Acum jumatate de ora mergeam pe strada catre un magazin. O tiganca ma vede si se asaza in fata mea si incepe :

-Fa proasto, fa c*rvo, de ce l-ai inselat pe Jan al meu, ia zi! Fa Geansel, ti s-a urcat la cap de-a binilea!
*timp de cateva secunde nu schitez niciun sunet, stau paralizata*
-Dar eu nu sunt Geansel...
-Scuza-ma, copila, mergi sanatoasa!

Vorbesc serios, asta mi s-a intamplat.

| BluishAngel a răspuns (pentru anonim_4396):

OMG rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru BluishAngel):

blushing

| Jakoban a răspuns:

Hei sunt un pui
Waw awesome

| ConducereaLumi a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=469zNXTCHdk

de cate ori ma uit ma sparg de ras :)))

| SkrillexForever a răspuns:

Am ejaculat pe ecran iar soramea a crezut ca e lapte si la baut laughing

| LM10FCB a răspuns:

Am facut sex si am lasat-o gravida, dar nu m-am dezvirginat!