| Senorita2000 a întrebat:

Care e cel mai amuzant lucru care ti s-a intamplat vreodata? Funde celui care ma face si pe mine sa rad.

Răspuns Câştigător
| Karolinex3 a răspuns:

Deci` Era o zi frumoasa si ciudata [ lovituri si rasete ].

Ma`m trezit dimineata. Cand sa merg la baie m`am impiedicat in propria rochie de noapte... caza`nd pe gresie. Dupa doua minute spun : "Auch? " laughing.
Am mancat si mi-am patat bluza preferata cu ketchup. Ziceai ca am fost stropita cu sange.` Mam schimbat. Apoi am mers la o prietena acasa. Era o zi cu povesti.
Eram 3 fete si 4 baieti : Eu, Lorena, Alina, Laur, Andrei, Matei si George. [ spun numele ca sa nu ma incurc sau sa nu te incurc ].
ne-am pus cate`un pahar de pepsi. Imi spunea Andrei ca a dormit Norby [ un alt baiat ] si George la el acasa. Se uitau la film totu era liniste. Si deodata mi-a zis ca George a inceput sa rada. Venind vecini la el. laughing
Razand de cele intamplate. mi-a dat acidul de la pepsi pe nas >.> laughing Si apoi am dat cu capu de calorifer. laughing
Dupaceea. George iar a inceput sa tipe iar Alina i-a spus sa taca. El intreband : " Ai zis ceva?! Alinuto?! ". Am spus ca e surd si orb. Spune Andrei: " Pacat ca nu era si mut! " laughing
Apoi Lorena respira adanc ceva de genu : "Ahhhh hiii, ahhhh hiiii, vine matusa`mea hiiii, ahhh hiiii! " laughing
I-am dat cu sticla in cap apoi ea s`a impiedicat de covor in propriile picioare laughing.

Cam atat` amuzant. Dar apoi am continuat ziua. foarte frumos si linistit.

The End!

Karo love struck

7 răspunsuri:
| Foxie2 a răspuns:

(4 Septembrie 2011 21:33 )
Karolinex3 cel mai amuzant din ce ai spus tu, mi s-a parut cand ai dat cu (.) capul de calorifer. Acum inteleg de ce ai postat asta la t.a

| lipitoOarea a răspuns:

Cand eram in calasa 1a toti invatatorii erau in pauza si stateau pe banca, iar eu m-am dus la ei sa le arat primul meu dinte scos " iiii, mi-am scos un dinte big grin"

| Narcis2007 a răspuns:

Nu stiu daca e amuzant da e singuru de care imi amintesc...cand aveam o discutie cu prietenii despre ceva porno atunci m-am inecat cu suc si toti au ras

| diaηα a răspuns:

Eram in timpu scolii. Era Miercurea, cea mai ttampita zii.
Aveam ore pe 7, ok, ceasul` a sunat la 6 jumate. ok! a sunat vreo 10 minute incontinuu da mie mi`era prea somn asa ca l-am lasat sa sune pana n-o mai putut. ok! Cand ma trezesc ma uit la ceas, doar la minute. era 35. Am zis : 6:35! mai dorm oh go on. ma uit iar era 9:35 o ft-ma iisus.
Am mers la baie, normal pana sa ajung am dat in usa ca n-am vazut ca-i inchisa. asa, m-am spalat pieeptanat nu stiu ce. m-am dus in camera, m-am impiedicat in picioare ca o bleaga laughing. zic : usa ma-tii si am inceput sa rad. Ma imbrac frumusel iau ghiozdanu` si ies. Normal ca uit sa inchid usa laughing Intoarce`te iarasi inchide usa nu stiu ce.
Ajung la scoala, aveam ora cu dira.
-Diira : Diiana :-l unde`ai fost?!
-eu : n-o sunat ceasul thinking
-Diira : ok, la loc. At se suna laughing.
In pauza, vroiam sa mananc, normal ca toata m-am patat laughing.
Am mers acasa, m-am schimbat iar, iar am venit. Intru in clasa. aveam religie
-eu : doamne` ajuta domn` profesor
-profu =p~ love struck : waiting p-unde-ai fost?!
-eu : acasabatting eyelashes
-profu : pentru?! laughing
-eu : m-am patat ca bleaga si a trebuie sa ma schimb.
-profu : ocupa loc`.
normal, cand sa ma asez, pe langa scaun laughing
toata clasa incepe sa rada [si domn` profesor laughing] ma ridic si zic : scaun` tampit laughing.
Urm 3 orele trec biine laughing dupa aveam dans, pana in lotus am cazut de cateva ori`.
Colega`mea m-a facut capra ca ma` impiedic in picioare laughing
cea mai faina zi` laughing. Cand am ajuns acasa, am facut un dus si am iesit in prosop din baie. Am mers la geeam sa-l inchid ca mi`era frig si... mi-a cazut prosopu`.
Am crezut ca mor de rusiine rolling on the floor x_x |:

| xDivineAngel a răspuns:

A stiu o poveste super
Mi'o amintesca deparca ar fi fost ieri thinking
Sa intamplat ieri,Stateam langa un visin si il asteptam pe dragul nostru Mosi Craciun de care imi tot povesteau prieteni.Mi se parea suspect individul asta care poarta o caciula rosie penibila Cu un trening rosiu Si zboara cu o saniuta ne inmatriculata, fara benzina, si ilegal Care sechestreaza niste reni tianadui in hamuri unu dintre ei avand nasu rosu!
Mi se parea ciudat ca da cadouri mooka si incepeam sa cred ca sunt ciordite si ca sa scape de ele ni le da noua
Pe deasupra mea zbura o lebada care ma unpluse ne noroc
Unul dintre prieteni cu care eram a dat nastere unui cutremur major mirosind a gunoi.Am ras 4 ore in continu de chestia asta! Dar la final neam suparat pe el ca din cauza lui nu a mai venit Mos Craciun
Desi am inpresia ca Craciun asta e zoofil mi se pare dragut ca da cadouri moca!

| Karolinex3 a răspuns:

Uite alt lucru amuzant din viata mea. Un baiat [ george povestea despre ciclu ] si eu intreb " Stii asa multe, ti-a curs? laughing ". Toata lumea a inceput sa rada. Apoi cand George a spus cuvantul porno.` Un baiat [ Andrei ] `sa inecat cu covrigei si a inceput sa rada. laughing) Dupaia toti am ras... Apoi tot in aceeasi zi. m-am inecat cu seminte si am varsat apa pe mine. laughing)

| izabelageorgiana a răspuns:

Imi amintesc perfect. Era de halloween si aveam o activitate la care veneam costumati ( eu eram vrajitoare, aveam o peruca roscata+matura la oferta) iar dupa am mers direct la ore. Un baiat (de mentionat ca era tuns scurt ) imi ia peruca si si-o pune in cap (arata de nici nu va puteti imagina) dupa care se urca pe matura mea si fuge. Eu dupa el sa-mi iau bunurile inapoi ( imi fura o matura in perfecta stare ponosita). Eram ca in Tom si Jerry. El alerga pe matura si eu dupa el strigand "te omor". Am dat vreo 4 ture la etajul 2 ( cand ma intorceam in clasa venea si el si cum ma vedea fugea iar). De fiecare data treceam in fuga pe langa niste parinti (cred sau infractori deosebit de periculosi mereu ii incurc; dubioase personaje) care se uitau la noi ca la felu' 14. Oricum sa ne fi vazut diriga ne dadea la amandoi cu matura pe spinare (vedeti ce dragut din partea ei, ne machia gratis de halloween).