| adinaxD a întrebat:

Hey!
care a fost cel mai amuzant lucru care s-a intamplat vreodata?
funda!

Răspuns Câştigător
| ioionutbest a răspuns:

Buna! o faza tare a fost cand profa de bio l-a ascultat pe un copil din clasa si na stiu nimic l-a intrebat pe ce planeta traieste si el a zsi ca pe pluto laughing da nu stia si era in clasa 6 laughing a mai fost o faza pe o colega a chemato in ora de mate cu ciatu sa o controleze ea manca jeleuri si i-a zis la colegul ei sa ai mai arunce un jeleu el i-a aruncat da in chelia lu profu de mate a inceput sa urle sau cand s-au jucat baieti fodbal cu mingea in clasa si au spart neonu si au za ca cu skaunu sau cand eu ma aflam la tabla si un coleg tot se plimba si s-a oprit in juru meu si a inceput sa ragaie si profu m-a intrebat o intrebare si eu radeam ca nebunu in fata clasei funda?

1 răspuns:
| AndreeaAnd a răspuns:

Eram la ora de franceza si unui coleg din prima banca i-a cazut para din banca si a luat-o la vale pana la tabla. toti am inceput sa radem chiar si profa radea. am ras vreo 10 min si cand ne-am oprit intreaba un alt coleg de ce am ras atunci am inceput sa radem din nou cu profa de acel copil