| sacalup a întrebat:

Care mi-a furat nutella? tu, hitler?

Răspuns Câştigător
| Astrid47 a răspuns:

Da, eu, Hitler! Si i-am dat un pic si lui Stalin dar dupa m-am suparat pe el si i-am atacat tara! Acum ma joc cu niste cranii de oameni ca mami nu-mi cumpara jucarii ca am omorat oameni. Sunt in Auschwitz, vii si tu?smug

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Care ti-a furat creierul?

| Ashadow a răspuns:

Nu,ca risc sa-mi murdaresc mustata si sa aiba lumea motiv sa zica ca "mananc c@c@t".

| Konata a răspuns:

Gasiti o gluma pe internet si gata, o postati pe unde apuca. Daca intr-adevar vrei sa ne ditrezi, pune glume inteligente, nu vechi de un secol :*

| sacalup explică (pentru Konata):

Asa si care e problema ta? traiesteti viata si lasa-ma in pace, ok?

| Crâstoşelul a răspuns:

Veche, şi este o " glumă " idioată.

| boss97 a răspuns:

Care ti-a furat creierul de numai gandesti?

| GandălfDinNeamulLuiHitlăr a răspuns:

Hitlăr nu e aici momentan.
În schimb m-a lăsat pe mine, unicul şi iremediabilul Gandălf.
Aşa că voi vorbi în numele lui :
El nu mănâncă nutella e la dietă.În schimb fură clătite cu finetti şi le mănâncă după budă!

Servus.