| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Voi ce ati facut cand Hitler v-a furat Nuttela?

19 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

L-am pus sa va-nvete dume noi. Asa, de sanchi.

| GroparuVesel a răspuns:

Am fumat. Apoi am facut o plimbare prin cimitir...

| oOSaritaOo a răspuns:

Pe mine m-a ajutat Fuego sa o recuperez.

| robijam a răspuns:

Deja e plictisitoare chestia cu Nutella. Oricum, ca sa iti raspund si sa nu te superi tine aici: L-am chemat pe Winston Churchill sa mi-o aduca inapoi.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Esti tras la xerox?

| Ashadow a răspuns:

Am postat repede intrebarea la T/A ca sa enervez niste oameni nevinovati din simplul motiv al personalitatii mele sadice.

| Xtadelo a răspuns:

Am plans.

| dragos9234 a răspuns:

Nu crezi ca e rasuflata chestia asta cu Hitler si nuttela?

| 00AName00 a răspuns:

M-am trezit.

| GiAnca a răspuns:

M-am enervat atat de tare incat am declansat cel de-al treilea razboi mondial.

| Weedier a răspuns:

Te-am înjurat pe tine.
Hmm.ce zici? Vrei s-o fac din nou?

Răspuns utilizator avertizat
| XxTerrorxX2 a răspuns:

Am aruncat cu Nokia in el si l-am fugarit

| Barabulafaradarsaupoate a răspuns:

Am plans, am plans, am plans, am plans, am plans, am plans STAI asta e partea cea mai buna, am plans si apoi i-am furat si eu o arma d'aia de nazist.

| MishaIsMyHero a răspuns:

I-am dat una in cap de a lesinat.si asa mi-am recuperat Nuttela

Răspuns utilizator avertizat