| Karmesytta a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intamplari traite de voi?laughing

Răspuns Câştigător
| TheAvenger a răspuns:

M-a alergat o vacă pe câmp vreun kilometru. Se pune? confused

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când am făcut mişto de Turbox.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum se face că eu îmi amintesc cu totul altfel povestea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cineva de-aici se chiar plictiseşte de tot îmi verifică răspunsurile... waiting

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Pe la 5 ani m-am suit in pod la bunica-mea si i-am azvarlit toata ceapa de am stat doua zile sa o strang.

| IncredibleJoker67 a răspuns:

Sticla cu limonada nu avea capac si am ridicat-o cu gaura in jos si mi-a cazut in cap.

Cand eram mic ma dadeam cu fundu de pamant ca nu vroia sa imi ia mama ceva.

Răspuns utilizator avertizat
| xXteLOVEscXx a răspuns:

Era intr-o zi la scoala in ora de desen, un coleg a tras un gaz(mai multe) si apoi o auzim toti pe profa zicand:Ba, da mai lasati si voi gazele astea happy

| cipri1999 a răspuns:

Atunci cand mancam pufuleti cu surprize

| MihaelaMadalina997 a răspuns:

Alea din copilarie cand nu ma lasa mama sa fac ceva sa nu umblu undeva si mai de al naibii asta faceam laughing