| Deeduka xD a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante lucruri care le-aţi făcut vreodată? big grin

Răspuns Câştigător
| CheZze a răspuns:

Sincer sa fiu rolling on the floor...cand eram mai mic mama mea vopsea nu mai stiu eu ce.si am luat galeata cu vopsea alba m-am dus in mijlocul sufrageriei si mi-am turnat-o in cap strigand surpriza rolling on the floor)))

4 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

La 3 noapte am umblat cu cativa prieteni goi pusca printr'un sat si tipam etc rolling on the floor a venit politia ne'am bagat prin niste tufisuri rolling on the floor ce face bautura din om x_x

| jarulitza a răspuns:

Eram in clasa a 4 a sau a 5 a pe holul generalei, cu prietena mea cea mai buna, ne luasem cate o vafa ea de ciocolata eu d vanilie de la bufet si ea m-a intrebat daca poate sa guste din inghetata mea(nu mai aveam bani de altele, ca na, parintii ne dadeau 1 leu pe zi laughing ) si i-am zis ca da dar sa nu linga ca nu mai mananc din ea, sa muste putin din cornet. Ea a zis ca da, i-am dat inghetata si evident ca i-a tras o MAAAAAAAARE limba straight face si a inceput sa rada. M-am uitat la ea si primul instinct a fost sa-i lipesc inghetata pe mijlocul fruntii...Si cine crezi ca era la baie dupa 2 minute si se stergea de vanilie si injura de mama focului laughing)

| itsanewdawn22 a răspuns:

Am mancat granule pentru pisici, asta nu a fost amuzant, a fost dezgustator.

Am vrut sa construiesc un cort intr-o gradina de la blocul alaturat din carton din duplex. Si sa intram 3 persoane in el. Aveam toate 13 ani. rolling eyes - cort din-ala de indieni.

| fetitsaa a răspuns:

Cand eram mica am varsat ouale pe covor si ca sa sterg mi.am luat pantaloniilaughinglaughinglaughing

Întrebări recente