| Ihdsjfjsjsjfhfsjdjc a întrebat:

Care sunt cele mai jenante/amuzante lucruri pe care le-ați făcut?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| RKBlue a răspuns:

Am destule momente dar nu imi vin in minte prea multe acum laughing
1)I-am zis invatatoarei mele din a patra mami(nu a auzit ea, ci restul clasei...)
2)Ma bateam cu o fata, colega mea de banca, pentru o rigla(rigla era a mea) si intra directorul in clasa.Cred ca a stat vreo doua minute si s-a uitat cum ne loveam si fugeam unul dupa altul, pana sa il observam
3)Am intrat in clasa gresita de vreo 3 ori in prima saptamana de liceu(o data incepuse si ora. Aveau mate...)

7 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

O data la o petrecere chiar ma dansa cineva foarte vartos si dintr-o data fara sa pot iesi din dans sau fugi la toileta am facut pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am incendiat pantalonii din greseala cand eram bucatar in razboi. Am ramas cu basici, dar urletele mele au salvat compania a 5-a.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu creeed... Acum voiam să îți scriu că tatăl lui Louie ar fi mândru de tine, când am văzut poza ta de profil. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar zice ca e strigator la cer.

| Jus7t a răspuns:

Am dat o flegmă sub bancă și am șters-o cu piciorul iar profa de franceză a făcut "ewwww, ce scârbos" și a mai zis ceva da am uitat, eram în clasa a 6 a pe acolo =))))

Răspuns utilizator avertizat