| drey99 a întrebat:

Dau FUNDA! 5 lucruri amuzante de facut in saptamana altfel! ( nu conteaza ce, cat mai amuzante)

6 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

Eu cred că in fiecare activitate este ceva amuzant, depinde de atmosferă și persoanele participante.

| AirănMeidăn a răspuns:

Sa stati acasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Bine zis.

| m1dn1gh7 a răspuns:

- Faceţi măşti
- Vă deghizaţi
- Spune-ţi glume în grup
- Jucaţi '' sticluţa '' ( jocu' ăla în care se pupă un băiat cu o fată. )hee hee.
- Faceţi karaoke
- Faceţi farse la profesori ( de exemplu puneţi lipici pe scaunhee hee sau un balon cu apă. )
- Faceţi mâncare.
Sănătate!

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Mai sunt 2-3 luni pana atunci bre.

| lizemm a răspuns:

Sptamana altfel. super. pai organizati o petrecere mascata si va trebui sa ghiciti ce masca e. ca s aaiba legatura cu scoala puteti folosi lua peroane din romane, povesti, poeii, fabule etc. e distractiv.
puteti organiza concursuri, pe o anumita tema, de compus un cantec, o poezie sau altceva.
puteti sa faceti un schimb de experienta cu profesorii (asta o puteti face si in zilele de scoala normala)
puteti organiza un concurs/ eveniment cu tema PE TINE CE TE DISTREAZA si din raspunsurile primite sa faceti cateva lucruri. etc. puteti face o pies de teatru, sa o filmati, inregistrati
sper ca te-am ajutat. have fun!