| nouaŦгєคкήάмє a întrebat:

Care vi se oare cel mai amuzant utilizator TPU(t/a}

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Eee, AeroX, eşti tu prea modest...

Din moment ce râd la majoritatea postărilor tale, te poţi numi "amuzant", nu? Adevărul e, că-mi plac ironiile tale (unele fine, altele mai transparente). Chiar eşti bun! Respect!

P.S. Îţi stătea bine şi în FemeiaDeServiciu.batting eyelashes

23 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| レクス a răspuns:

Nu pot sa aleg unulsad
Dar, uite 4:
1.Comeandtellmesomthing
2.Mufla bineinteles
3.Mastodont
4.si giuly, clar

| KittyLoveBastet a răspuns:

Muflă si Bastet...
Bastet si Muflă...
@KittyLoveBastetNuDivorțeaza maybe... I'll be the other one in the future
*N'are sarcasm. N'am idei crying*

| DaVà a răspuns:

1.mhn24 desi cred ca nu mai este activ
2.Lizard cool

| CristiVssMămăligă a răspuns:

NouaŦгєคкήάмє.Dar tie?thinking

| Digital112 a răspuns:

@Branza.

| Chiuaua a răspuns:

Danieltimisoara

Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mastodont

| AndutzaAndu a răspuns:

Apăi sunt mulți...Muflă, giuly, Mastodont, Apache și mulți alții big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi giuly și/sau mhn24. Când nu e unul, e celălalt. Ce m-aș face fără ei.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Oricum...Marioara ii intrece pe totioh go on

Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

Leocerba (Leopardon)
http://www.tpu.ro/utilizator/alwuq
si
CristinaFaceNudismPeBloc (CristinaCorporatrista/MrSmith)
http://www.tpu.ro/utilizator/cfoi
http://www.tpu.ro/utilizator/alfix (vechiul lui cont)
Cu ei doi mă prăpădesc de râs de fiecare dată. Sunt geniali.
Dar mai sunt şi alţi utilizatori amuzanţi, cum ar fi: Roby67, Harciog, hombre, fanaticdupatine, AeroX, greece12, FuckOnCocaineakaNăsucAlb, hândel, Muflă, giuly, ÉrotiqueConseils, mihaela31, NoChanceForUs, Bastet, Lemonshu, mhn24, Branză, sconcs, Minnie, yumeee, Cretaker, NOBODY si multi altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"CristinaCorporat(r)ista si/sau Cristina-n mai multe feluri" aka Mr. Smith Reloaded in alt cont. A reusit sa impresioneze cam toata comunitatea asta.
Ar mai fi ardnaxur1961, ca prea mor de ras cand se mai ia de cate un copil de pe site din cauza intrebarilor prost formulate. Posteaza niste replici deosebite.
Cretaker mai avea talent...dar nu prea mai frecventeaza pe aici.
@NOname, ooo vai...mersi, dar, sincer, chiar nu m-as vedea intr-un top al userilor amuzanti! De fapt, nu m-as vedea in vreun top, de orice fel.

Later Edit: as mai mentiona-o pe elasexygagica. E criminala! Desi multi o considera doar o panarama, eu nu neg ca ma prapadesc de ras cand dau peste raspunsurile ei.

| giuly a răspuns:

Eu îi iubesc pe toţi.
În special pe gogu şi pe flavius ăla cu cifre :X:X:*:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici tu...multumesc pentru apreciere! Pai imi pusesem numele ala initial pe acest cont ca sa scap de un troll de pe site, dar n-am avut succes.Tot m-a gasit. Nu m-am camuflat destul de bine. Initial, pe vechiul cont Aero, eram HarryPotter...atunci recunosc ca eu cel putin ma amuzam macar singur big grin Cred ca tocmai din cauza acelui stil "harrypotterian" de a posta pe la unele intrebari, a pus si troll-ul ala ochii pe mine. De vreo luna de zile m-a cam lasat in pace. Probabil e ocupat cu altii acum, ca doar nu sunt singura "victima" a motanului.

NOname
| NOname a răspuns:

AeroX, e bine când se termină cu bine...winking

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Dmesss big grin

| BastetReloaded a răspuns:

@NOname

nu cred ca am ce cauta in lista aia.

NOname
| NOname a răspuns:

Hihi, Bastet, şi tu suferi de modestie acută?

| BastetReloaded a răspuns:

@NOname

e chiar asa de evident?