| gemeni6226 a întrebat:

Care utilizator este dupa parerea ta cel mai amuzant?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu am genul asta de asteptari de la TPU. Nu sunt cei mai amuzanti oameni aici.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Corbulalbrosu le scotea destul de interesante incat sa contina putin divertisment.

| Celcestietot a răspuns:

Singurul la care ma gandesc acum este utilizatorul darrio2007 si mai mult ca sigur ar fi si altii.

| SilentRain a răspuns:

Pai nu am unul în mod deosebit, dar ma amuza creștinii de la categoria Religie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mgtow
Dar e in sens bun, are si multe voturi la răspunsuri cum ca ar fi amuzante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura 1962
Supadeceapa

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

sadasa parere proasta ai despre noi? bine ca stiu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Amuzant in sens bun, poate fi in sens rau? Amuzant, folositor, inteligent le stiam de bune.

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Eu daca dau calificativ de amuzant la cineva pun l7nga ea si folositor sau si calificativ de inteligent pentru ca fara astea calificativul amuzant in sine fara a avea linga ea si altceva inseamna ca raspunsul e o prostioara amuzanta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Eu am zis in sensul bun. Imi pare rau daca ati inteles altfel

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Bine multumesc frumos alta data atunci daca te amuz pune la raspunsul meu care te amuza calificativul amuzant.Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In unele răspunsuri date sadrian mi sa părut the Best o dat niste răspunsuri de m-a scos brusc din depresie și e mare lucru. Sa nu zic că are și o inteligență peste medie

| gemeni6226 explică (pentru anonim_4396):

Probabil daca nu ar fi de multe ori rauvoitor poate as avea si eu o parere buna despre el.Cand reuseste sa dea raspunsuri fara sa fie rauvoitor cu persoana respectiva atunci si eu apreciez.Dar nu stiu sincer la ce ii foloseste sa fie sarcastic si rauvoitor? Are ziua mai buna procedind astfel? Il ajuta sa fie mai fericit? sau doar da din el afara amaraciunea? Poate nu are unde sa se refuleze si o face aici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru gemeni6226):

Posibil,varsta happy

| troleibuz a răspuns:

Dar pentru tine care e?

| gemeni6226 explică (pentru troleibuz):

Nu pot sa zic in mod clar despre nimeni, dar unii au un umor sublim citeodata dar in momentul respectiv ii si zic utilizatorului ca m-a suprins in mod placut umorul pe care il are.